Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Atrakcje w Londynie

Oferujemy bilety do wielu interesujących miejsc i zabytków w Londynie! Każdy znajdzie coś dla siebie! Co powiesz na wizytę w najciekawszych atrakcjach, takich jak Madame Tussauds, London Dungeon, London Aquarium czy ZSL London Zoo? A może wolisz zwiedzić historyczne części miasta i zobaczyć Tower of London, katedrę św. Pawła czy też pałac Buckingham? Ciesz się widokiem z Shard lub z Coca-Cola London Eye i zachwyć się eksponatami Legoland Windsor.

Działalność charytatywna Ticmate

Atrakcje w Londynie

W trakcie pobytu w Londynie wręcz nie wypada przegapić takich atrakcji, jak muzeum Madame Tussauds, London Eye, London Dungeon czy London Aquarium. Kolejki do tych atrakcji są długie, szczególnie w weekendy i dni wolne od pracy, zatem warto zarezerwować bilety wstępu jeszcze przed wizytą w tym mieście.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 32 (32)