Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,3 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

London Eye i rejs statkiem

4.5 (100)
Od PLN 146

Odwiedź słynne Coca-Cola London Eye, a następnie wybierz się w malowniczy rejs po Tamizie! Dzięki naszej ofercie pakietowej zaoszczędzisz aż 15% ceny biletu!

Save 15% on your London Eye & River cruise combo ticket and enjoy full flexibility: Change date and time yourself up to 24h prior to your visit!

Ważne informacje

- Zapłać aż o 15% mniej za bilet łączony na London Eye i rejs statkiem
- Podziwiaj niesamowity widok na Londyn z London Eye
- Ciesz się 30-minutową przejażdżką na słynnym kole widokowym
- Uzyskaj bezpłatne wejście do kina 4D
- Rozkoszuj się widokiem na Londyn w trakcie rejsu po Tamizie

Czego mogę się spodziewać?

London Eye i rejs statkiem po Tamizie
Słynne koło widokowe London Eye, będące jedną z najpopularniejszych atrakcji brytyjskiej stolicy, znajduje się nad Tamizą, niedaleko Big Bena.

Można z niego podziwiać widok na całe miasto. Pełny obrót w trakcie przejażdżki w jednej z 32 zamkniętych kapsuł zajmuje około 30 minut. Najwyższy punkt znajduje się na wysokości 135 m.n.p.m.

Przed wizytą na London Eye będziesz mógł udać się w rejs po Tamizie, który rozpoczyna się tuż pod tym słynnym kołem widokowym. Ta wyjątkowa i wyróżniana nagrodami wycieczka zawiera opowieści przewodników i komentarze na żywo, dzięki którym poczujesz unikalną atmosferę miasta.

W trakcie 40-minutowego rejsu zobaczysz najwspanialsze londyńskie zabytki, takie jak Big Ben, pałac Westminsterski, katedrę św. Pawła, Tower Bridge, Tower od London i Shakespeare’s Globe.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na Twoją skrzynkę mailową. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
Rejs statkiem po Tamizie: udaj się do London Eye Pier i bądź na miejscu co najmniej 15 minut przed zarezerwowaną godziną, aby nie spóźnić się na wypłynięcie statku.
Zeskanuj kod kreskowy na bilecie elektronicznym i wejdź na pokład.

London Eye: aby zapewnić sobie miejsce na kole widokowym London Eye i uniknąć kolejek przy kasie biletowej, możesz zarezerwować dzień i godzinę wizyty wcześniej, logując się na portalu rezerwacyjnym London Eye. Adres portalu oraz instrukcje dotyczące logowania będą znajdować się na Twoim bilecie elektronicznym.

Jeżeli zarezerwowałeś datę i godzinę wizyty na London Eye, udaj się do wejścia standardowego (Standard Experience). Uwaga: oferta dotyczy biletu standardowego, a nie biletu Fast-Track.

Jeśli nie wybrałeś wcześniej przedziału czasowego za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, pora Twojej wizyty zależna będzie od dostępności miejsc. Skieruj się do kas biletowych, aby zarezerwować najbliższą dostępną godzinę. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana. Bilety na London Eye, które nie zostały wcześniej zarezerwowane, są ważne przez 90 dni. Oferta dotyczy biletu standardowego, a nie biletu Fast-Track.

Uwaga!

- * Rabat wyliczany jest na podstawie ceny, obowiązującej w obiekcie.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2): bezpłatne
Uwaga: bilety dla dzieci można kupić tylko razem z biletami dla dorosłych.

Godziny otwarcia

Informacja na temat godzin otwarcia London Eye znajduje się tutaj.

Fantastycznie: 4.5

alt god

"alt god"

Fabian pon, 25 mar 2019

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

- Bilet wstępu do London Eye
- Rejs statkiem
- Seans 4D

Godziny otwarcia

Wskazówki

London Eye i rejs statkiem

Adres
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.