Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

ABBA Voyage

27 maja 2022 roku koncert ABBA Voyage miał swoją premierę w Londynie. Wydarzyło się to prawie 50 lat po wygranej zespołu ABBA na Eurowizji w Brighton w Anglii w 1974 roku dzięki piosence “Waterloo”. Od tamtej pory ABBA wydała szereg przebojów, aż do 1982 roku, kiedy to zespół przestał występować, lub, jak mówią jego członkowie, “zrobili sobie przerwę”.

Minęło więc trochę czasu odkąd członkowie ABBA po raz ostatni stworzyli razem muzykę. Zespół postanowił jednak, że pora na skończenie “przerwy” i wspólny powrót na scenę.

Tak naprawdę dla ABBA główną inspiracją do nagrywania nowych piosenek była ogromna chęć stworzenia niesamowitego i najbardziej spektakularnego koncertu, jaki można sobie wyobrazić, czyli “ABBA Voyage”. Podczas ABBA Voyage usłyszysz największe hity zespołu ABBA, ale też pewne nowe piosenki.

Rozsiądź się wygodnie na siedzeniu lub tańcz na parkiecie pod sceną, oglądając awatary zespołu ABBA występujące na specjalnie wybudowanej arenie w Londynie.

ABBA o swoim koncercie mówi po prostu “Voyage”. Jest to prawdziwie nowa technologia, która nie została wykorzystana na żywo nigdy wcześniej. Z pomocą swoich młodszych wcieleń w formie awatarów ABBA podróżuje w przyszłość.

Nie jest łatwo wyjaśnić ABBA Voyage lub technologię, którą wykorzystano do przygotowania tego koncertu, ale jedno jest pewne - takiej technologii jeszcze nie widziano. Musisz to usłyszeć i zobaczyć na własne oczy.

ABBA Voyage to szczególny i wspaniały koncert, którego każdy powinien doświadczyć, niezależnie od wieku! Oferujemy bilety na koncert, zarówno siedzące, jak i na parkiet, a jeśli chcesz przyjechać na miejsce w dobrym stylu i pominąć kolejkę do ABBA Arena, to oferujemy również bilety na koncert z transportem z i do Londynu

The Winner Takes It ALL!

Działalność charytatywna Ticmate

ABBA Voyage

Miłośniku zespołu ABBA!
ABBA Voyage to spektakl, którego nie można przegapić, będąc w Londynie, więc zarezerwuj swoje bilety już teraz.

Tutaj możesz zarezerwować swoje bilety na ABBA Voyage, zarówno te na parkiet, jak i siedzące.

Możesz też rozpocząć imprezowanie już w Londynie, rezerwując bilety na koncert zespołu ABBA wraz z luksusowym transportem autobusowym z centrum Londynu. Dzięki temu dotrzesz do ABBA Arena i wrócisz do centrum Londynu w dobrym stylu. DODATKOWO zapewni Ci to przywilej pominięcia kolejki na ABBA Arena, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu, żeby przygotować się do całonocnego tańczenia i śpiewania.

Wybór należy do Ciebie, po prostu zarezerwuj preferowane bilety na niesamowite ABBA Voyage w Londynie.
The winner takes it all!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 4 (4)