Szukaj

Zadowoleni klienci

Działalność charytatywna Ticmate

Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o Ticmate.pl

Celem firmy jest zdobycie wiodącej pozycji wśród europejskich agencji sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy i wycieczki różnego typu. Zapewniamy informacje o każdej imprezie i ułatwiamy rezerwację biletów wszystkim osobom, które chcą zobaczyć musical, przedstawienie, mecz piłkarski lub inne atrakcje poza granicami ich kraju. Ale to nie wszystko. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie pomóc producentom przedstawień dotrzeć do nowych widzów.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Prawdziwą pasją Marcusa Moeschlina, który stworzył , są musicale, koncerty i innego rodzaju imprezy. Już jako młody 18-letni chłopak organizował wycieczki na koncerty rockowe odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez i zagranicznych wycieczek na spektakle po konkurencyjnych cenach i było to już w czasach, gdy Marcus działał w Szwecji jako właściciel firmy Box Office. Marcus należy również do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy, ponieważ już w latach 90. pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje elektronicznie kupowały i sprzedawały między sobą bilety na imprezy międzynarodowe. Jeszcze w roku 1990 konkurenci na rynku nadal używali wyłącznie faksu, teleksu i telefonu. Za tę pionierską pracę Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej w roku 1992 za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe.

Zarząd

Firma Ticmate powstała niedawno, jednak jej pracownicy dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie imprez międzynarodowych.

Oprócz dyrektora generalnego Marcusa Moeschlina zarząd firmy Ticmate AB tworzą prezes Jan Friedman oraz Olle Setterberg i Mattias Sesemann. Friedman, Setterberg i Sesemann dysponują bogatym doświadczeniem w prowadzeniu przedsiębiorstw i pracy w zarządach firm z branży handlowej, turystycznej, medialnej i innych branż z sektora usług.