Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Informacje o miejscu

Teatr Palace

Teatr Palace

Teatr Palace

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: Spektakl „Harry Potter and the Cursed Child”

Spektakl „Harry Potter and the Cursed Child”

4.9 (12)
Od 523 PLN

Wybierz się do londyńskiego West Endu i zobacz spektakl „Harry Potter and the Cursed Child” (polski tytuł: „Harry Potter i przeklęte dziecko”), będący kontynuacją historii o młodym czarodzieju. Akcja rozgrywa się po ukończeniu przez Harry'ego Pottera nauki w w Hogwarcie i zostaniu mężem, ojcem i zmęczonym pracownikiem. Ta czarująca dwuczęściowa sztuka jest oparta na oryginalnej opowieści autorstwa J. K. Rowling, Jacka Thorne'a i Johna Tiffany'ego.

Ważne informacje

- Zachwyć się ósmą częścią serii opowieści o Harrym Potterze
- Zdobądź bilety na najpopularniejszy spektakl sezonu
- Przekonaj się, jak wygląda dorosłe życie Harry'ego Pottera
- Zobacz dwuczęściowy spektakl oparty na historii autorstwa J. K. Rowling
- Wybierz najlepsze miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

W trakcie nauki w Hogwarcie nie było łatwo być Harrym Potterem. Jednak życie dorosłego już Harry'ego Pottera – przepracowanego pracownika Ministerstwa Magii, męża i ojca trójki dzieci w wieku szkolnym – nie jest wcale łatwiejsze. Bohater wciąż zmaga się z wydarzeniami z przeszłości, podczas gdy jego najmłodszy syn, Albus, planuje rozpocząć naukę w Hogwarcie.

Podczas swojej pierwszej podróży do szkoły, Albus zaprzyjaźnia się ze Scorpiusem Malfoyem – synem dawnego wroga Harry'ego, Draco Malfoya. Następnie trafia wraz z nim do Slytherinu. Przyjaciele są tam szykanowani przez swoich rówieśników. Albus czuje się, jakby żył w cieniu swojego ojca, zaś Harry nie wie, jak poradzić sobie z problemami syna. Kiedy jednak w ręce Albusa wpada zmieniacz czasu, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Gdy przeszłość i teraźniejszość splatają się złowieszczo, zarówno ojciec, jak i syn przekonują się, że czasami ciemność pochodzi z nieoczekiwanych miejsc.

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” to ósma część słynnej serii i pierwsza opowieść o Harrym Potterze wystawiona na scenie. Spektakl zdobył 24 nagrody teatralne, w tym dziewięć nagród Oliviera, m.in. za najlepszą sztukę. Nie przegap okazji zobaczenia na scenie magicznej historii autorstwa J. K. Rowling!

Jak to działa?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na podany adres e-mail. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach przenośnych.

Jak to działa?
Pamiętaj, że spektakl „Harry Potter and the Cursed Child” składa się z dwóch części. Rezerwacja biletu dotyczy zawsze dwóch części sztuki. Należy wybrać bilet na część pierwszą i nasz system automatycznie przydzieli Ci to samo miejsce na część drugą.

Jak długo trwa spektakl?
Pierwsza część trwa 2 godz. 45 min., zaś druga 2 godz. i 35 min.

Godziny otwarcia

Część pierwsza:
Środa: 14:00
Piątek: 14:00
Sobota: 14:00
Niedziela: 13:00

Część druga:
Środa: 19:00
Piątek: 19:00
Sobota: 19:00
Niedziela: 18:00

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Pokaż informacje

Wskazówki

Spektakl „Harry Potter and the Cursed Child”

Adres
109-113 Shaftesbury Avenue Londyn W1D 5AY

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.