Szukaj

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Pakiet 3 w 1: Madame Tussauds, London Eye i rejs

5.0 (9)
Od PLN 232

Wybierz nasz niesamowity pakiet 3 w 1 i odwiedź Madame Tussauds, London Eye i wybierz się w rejs London Eye Cruise za połowę standardowej ceny. Omiń długie kolejki i zapłać o 50% mniej za bilety. 

Book online and save 50% on your tickets. Enjoy full flexibility and modify dates and times yourself up to 24h prior to your visit over a link on your E-Ticket – planning your trip has never been easier!

Ważne informacje

- Odwiedź trzy najpopularniejsze atrakcje Londynu
- Zarezerwuj bilety wcześniej i omiń kolejkę
- Zeskanuj bilety mobilne i nie czekaj na wstęp
- Odwiedź słynne muzeum figur woskowych Madame Tussauds
- Podziwiaj Londyn z wysoka z Coca-Cola London Eye
- Wybierz się w rejs po Tamizie
- Zdobądź kupon rabatowy na 10% do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds

Czego mogę się spodziewać?

Trzy atrakcje dla całej rodziny za pół ceny!
Pakiety 3 w 1 obejmują trzy najpopularniejsze londyńskie atrakcje: Madame Tussauds, Coca-Cola London Eye i London Dungeon. 

Odwiedź Madame Tussauds w Londynie 
Wybierz się do słynnego na całym świecie muzeum figur woskowych w Londynie. „Spotkaj się” z brytyjską rodziną królewską i poczuj się gwiazdą The Voice i Star Wars. Zobacz swoich ulubionych celebrytów, w tym Eddiego Redmayne'a i Benedicta Cumberbatcha i poczuj bicie serca Toma Hardy'ego! 

Znajdziesz tu moc atrakcji dla całej rodziny. Twój bilet obejmuje seans Marvel Super Heroes 4D i wstęp na wystawę Star Wars Experience.

Podziwiaj widok z Coca-Cola London Eye 
Naprzeciwko Big Bena, nad Tamizą, znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji Londynu - Coca-Cola London Eye. Można stąd podziwiać wyjątkowy widok na miasto z wysokości 135 metrów nad poziomem morza. Słynne koło widokowe jest uwielbiane przez dzieci i dorosłych! 

Rejs wzdłuż Tamizy 
Podczas 40-minutowego rejsu London Eye River Cruise zobaczysz najpopularniejsze zabytki brytyjskiej stolicy, takie jak Big Ben, Pałac Westminsterski, katedra św. Pawła, Tower Bridge, Tower of London i Globe Theatre. Rejs rozpoczyna się tuż przy London Eye. 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na Twoją skrzynkę mailową. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych. 

Jak to działa?

Madame Tussauds: przyjdź w wybranym przez siebie dniu i o wybranej godzinie. Zeskanuj kod kreskowy z biletu elektronicznego przy wejściu nr 2 i rozpocznij wizytę w Madame Tussauds.

Aby zagwarantować sobie dostęp do innych atrakcji i uniknąć kolejek do kasy, możesz wcześniej zarezerwować datę i porę wizyty, logując się na portalu rezerwacyjnym The BIG London Adventure. Adres portalu rezerwacyjnego i informację o sposobie logowania znajdziesz na swoim bilecie elektronicznym.

Po zarezerwowaniu atrakcji za pośrednictwem portalu mają zastosowanie następujące zasady:

London Eye: w wybranym uprzednio dniu i godzinie skieruj się do wejścia Standard Experience. Uwaga: Twój bilet jest biletem standardowym, a nie priorytetowym (Fast Track). 

Rejs London Eye River Cruise: udaj się na London Eye Pier 15 minut przed zarezerwowaną i potwierdzoną godziną rejsu.

Pora wizyty w atrakcjach, które nie zostały wcześniej zarezerwowane za pośrednictwem portalu rezerwacyjnego, zależeć będzie od dostępności. Konieczne będzie udanie się do kasy, aby zarezerwować następną dostępną godzinę. Natychmiastowa dostępność nie jest gwarantowana.  

Jak długo ważne są moje bilety?
Twój bilet do Madame Tussauds jest ważny w wybranym dniu i o wybranej godzinie (data i przedział czasowy ukazane są na bilecie). Możesz zaplanować wizytę w innych atrakcjach w dowolnym momencie w zależności od dostępności (w ciągu 90 dni od daty potwierdzonej przez Madame Tussauds).

Jak uzyskać kupon rabatowy 10%? 
Na bilecie elektronicznym znajduje się link do ekskluzywnego kuponu ze zniżką w wysokości 10% do sklepu pamiątkowego Madame Tussauds. Wydrukuj kupon rabatowy i przedstaw go kasjerowi w sklepie, aby wykorzystać 10% rabatu. 

Uwaga!

- Twoje bilety na Coca-Cola London Eye są biletami standardowymi. Możesz pominąć kolejkę do kasy biletowej, ale nie możesz ominąć ewentualnej kolejki do gondoli! 
- Rabat obliczany jest na podstawie ceny, która obowiązuje na miejscu*.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (16+)
Dla dzieci (3-15)
Dla niemowląt (0-2): bezpłatne

Dzieciom poniżej 16. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła (18+)

Godziny otwarcia

Informacja o godzinach otwarcia Londyn Eye znajduje się tutaj.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Co jest wliczone w cenę?

- A 10% discount voucher to the Madame Tussauds souvenir shop
- Link to the booking portal to edit dates and times of your visits

Godziny otwarcia

Wskazówki

Pakiet 3 w 1: Madame Tussauds, London Eye i rejs

Adres
Marylebone Road Londyn, NW1 5LR

×