Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Sztokholm

Sztokholm znany jest z wyjątkowego położenia geograficznego. Archipelag Sztokholmski, określany przez lokalnych mieszkańców mianem „skärgården”, to skupisko około 30 000 wysp, szkierów oraz skał. Zaczyna się on zaledwie kilka minut drogi od Sztokholmu.

Działalność charytatywna Ticmate

Sztokholm

Sztokholm słynie z uroczego Starego Miasta (Gamla Stan) z brukowanymi uliczkami i budynkami w kolorze ochry. Znajdziesz tu XIII-wieczną katedrę i Pałac Królewski. Do pozostałych atrakcji zaliczają się interesujące muzea: Muzeum Vasa, muzeum fotografii Fotografiska, bajeczne Muzeum ABBA i Skansen. Na naszej stronie znajdziesz liczne pomysły i inspiracje, dzięki którym Twoja podróż do Sztokholmu będzie jeszcze ciekawsza.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 4 (4)