Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Kopenhaga

Kopenhaga to najlepsze miejsce do odwiedzenia w 2019 roku według Lonely Planet. Po prostu musisz tam pojechać!

Wyjątkowy dizajn, zielone parki i porty z wodą tak czystą, że można w niej pływać sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia. Radosna i spokojna Kopenhaga to wspaniałe miejsce do zwiedzania przez cały rok.

Najważniejsze atrakcje w Kopenhadze

Ogrody Tivoli

Słynny miejski park rozrywki, Ogrody Tivoli, w ciągu roku zmienia się jak w kalejdoskopie. Poza głównym sezonem letnim miejsce to na trzy tygodnie zmienia swoje oblicze z okazji Halloween, zaś od połowy listopada do końca grudnia pojawiają się tam bożonarodzeniowe dekoracje. Do lutego trwa tam sezon zimowy, a następnie króluje tam temat Wielkanocy. Jak widać, jest wiele powodów, aby odwiedzić to miejsce.

Rejsy po kanałach

Woda w Kopenhadze jest na tyle czysta, że można w niej spokojnie pływać. Jeżeli jednak nie jesteś zainteresowany zanurzeniem się w jednym z basenów portowych, możesz udać się w rejs po miejskich kanałach i podziwiać miasto z poziomu wody. Zobacz wspaniałą operę i posąg Małej Syrenki.

Muzea

W stolicy Danii znajduje się również kilka niesamowitych muzeów. W trakcie wizyty w Duńskim Muzeum Narodowym udasz się w podróż w czasie. Dowiedz się więcej na temat ery wikingów i historii Danii oraz zobacz mumie. Jeśli jesteś entuzjastą sztuki, wsiądź do pociągu do Hornbæk i odwiedź niesamowite Muzeum Sztuki Nowoczesnej Louisiana.

Działalność charytatywna Ticmate

Kopenhaga

Lonely Planet ogłosił Kopenhagę najlepszym miastem do odwiedzenia w 2019 roku. Nic dziwnego - stolica Danii oferuje niezapomniane atrakcje dla gości w każdym wieku. Kopenhaga to miejsce bezpretensjonalne, które zachwyca niezwykłą sceną kulinarną, innowacyjnym dizajnem i przyjaznymi dla rowerzystów ulicami. Odwiedź jeden z targów miejskich, przejdź się po najstarszym na świecie parku rozrywki Tivoli lub udaj się na zakupy na Strøget. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz!

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 5 (5)