Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Minskoff Theatre

Minskoff Theatre

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: Disney's The Lion King - Broadway

Disney's The Lion King - Broadway

4.9 (389)
Od PLN 526
Król Lew na Broadwayu z muzyką Eltona Johna. Posłuchaj disnejowskiego kręgu życia (the circle of life). Kup bilety na Króla Lwa w Nowym Jorku!

Popularny i nagrodzony dwoma Oscarami film z 1994 roku powraca na broadwayowskiej scenie!

Musical przedstawia proces dorastania lwiątka, księcia Simby. Swoje pierwsze lata Simba spędza na zabawach idealizując swojego ojca, króla Mufasę.

Jednak pewnego dnia dochodzi do tragedii. Skaza, zły wujek Simby, zabija Mufasę, a Simba zostaje zmuszony do ucieczki i pozostawienia za sobą swojego dotychczasowego, lekkiego życia.

Simba rozpoczyna nowe życie w towarzystwie dość nietypowych przyjaciół Timona i Pumby. Od przeszłości nie ma jednak ucieczki, Simba będzie musiał zmierzyć się ze swoim największym wrogiem, aby wypełnić przeznaczenie i zostać królem!

Pamiętacie te wszystkie piękne piosenki z Króla Lwa? Krąg życia” (circle of life), „Hakuna Matata” i „Miłość rośnie wokół nas” (Can you feel the love tonight)!

Tutaj przeczytacie więcej o Sir Eltonie Johnie i Timie Rice Uwaga! W trakcie całego przedstawienia wykorzystane zostanie światło stroboskopowe

Zamawiając bilety na musical w Nowym Jorku zawsze otrzymają Państwo najlepsze dostępne w momencie rezerwacji miejsca. Nie mamy wpływu na to jakie i w którym rzędzie dokładnie będą to miejsca, ponieważ to teatr ma wyłączność na przydzielanie jak najlepszych miejsc zależnie od ich dostępności. W przeciągu 36 godzin po otrzymaniu pierwszego potwierdzenia dokonania rezerwacji otrzymają Państwo kolejne z informacją gdzie dokładnie znajdują się Państwa miejsca! Nie można ich w żaden sposób zamienić, ponieważ były to najlepsze dostępne miejsca w momencie rezerwacji! 

Godziny otwarcia

Tuesday 7:00pm - Wednesday to Saturday 8:00pm Wednesday and Saturday 2:00 - Sunday 3:00

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 45 min.

Informacje

Wskazówki

Minskoff Theatre

Adres
200 W 45 Street New York NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.