Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Karta Visitor Oyster

4.8 (39)
Od 102 PLN

Twoje kompleksowe rozwiązanie dla londyńskiego transportu publicznego i najtańszy bilet na londyńskie metro, znane również jako "The Tube", a także londyńskie czerwone piętrowe autobusy, tramwaje i pociągi DLR (Docklands Light Railway). Karta może być używana w 9 strefach Londynu! Podróżuj tyle, ile chcesz i korzystaj z dziennego limitu wydatków!

Ważne informacje

- Zarezerwuj online i używaj bezpośrednio po przyjeździe do Londynu
- Najtańszy sposób podróżowania po Londynie
- Maksymalny dzienny limit wydatków
- Dzieci poniżej 11 roku życia podróżują za darmo (pod opieką osoby dorosłej)
- Dostarczana bezpośrednio pod Twój adres domowy
- Łatwa w doładowaniu środkami
- Można z niej korzystać przy podróżach Heathrow Express i Gatwick Express
- Można jej używać na nowej Elizabeth Line

Czego mogę się spodziewać?

Podróżujesz najtaniej, jak się da
Dzięki karcie Oyster, zapewnianej przez Transport for London (TfL), będziesz podróżować najtaniej podczas wszystkich przejazdów autobusami publicznymi i siecią metra.

Karty Oyster można używać na trasach między lotniskami Gatwick i Heathrow a centrum Londynu, w tym w pociągach Gatwick Express i Gatwick Thameslink, a także w pociągach Heathrow Express i na Elizabeth Line.

Łatwe doładowanie środkami
Jeśli wydasz więcej pieniędzy niż masz na swojej karcie Visitor Oyster, możesz doładować kartę na każdej stacji w Londynie za pomocą karty lub gotówki.

Każdy odwiedzający potrzebuje własnej karty Oyster. Oznacza to, że karty Oyster nie mogą być współdzielone przez więcej niż jedną osobę dorosłą podczas tej samej podróży. Dzieci poniżej 11 roku życia podróżują za darmo pod opieką osoby dorosłej (maksymalnie troje dzieci na jedną osobę dorosłą).

Twoja karta Visitor Oyster nigdy nie traci ważności
Karta Oyster nie ma daty ważności. Przykład: kupujesz kartę Visitor Oyster z limitem 30 funtów i wykorzystujesz tylko 16 funtów, a 14 funtów pozostanie na karcie Visitor Oyster, którą możesz wykorzystać podczas następnej wizyty w Londynie.

Podróżuj tyle, ile chcesz, po osiągnięciu dziennego limitu wydatków podróżujesz za darmo!
Skorzystaj z tej specjalnej oferty na naszą kartę Visitor Oyster! Na przykład w strefach 1+2 limit wynosi około 7,50 funta. Po osiągnięciu tej kwoty nie będą naliczane żadne opłaty za dalsze przejazdy w strefach 1+2 w danym dniu!

Jak to działa?

Jak działa karta Visitor Oyster?
Podróżując z kartą Visitor Oyster nie musisz martwić się o londyńskie strefy. Możesz podróżować we wszystkich strefach (1-9) i płacić tylko za pokonaną trasę.
Przykład: Jeśli podróżujesz ze strefy 6 do strefy 1 (np. dzięki Piccadilly Line z lotniska Heathrow do centrum Londynu), będzie to kosztować więcej niż podróż między dwiema stacjami w strefie 1. Korzystanie z karty Visitor Oyster podczas podróży zawsze będzie kosztować mniej niż bilet na podróż w jedną stronę.

Za każdym razem przed wejściem do metra lub autobusu należy odbić się za pomocą karty Visitor Oyster. Odbić trzeba się także po zakończeniu podróży. W tym celu na każdej stacji i w każdym autobusie, zarówno przy wejściu, jak i wyjściu, znajdują się czytniki żółtych kart. (Wskazówka: zwróć uwagę na innych podróżnych i postępuj tak, jak oni). Jeśli zapomnisz odbić się przy wyjściu i zakończeniu podróży, naliczona zostanie opłata za najdłuższą możliwą trasę (zazwyczaj strefy 1-9).

Jak dostanę moją kartę Visitor Oyster?
Bezpośrednio po pomyślnym dokonaniu rezerwacji na naszej stronie otrzymasz od nas mailowo potwierdzenie rezerwacji. Karta Visitor Oyster zostanie wysłana na Twój adres domowy. Przesyłka może zająć do 2-3 tygodni, więc zarezerwuj swoją kartę Visitor Oyster z odpowiednim wyprzedzeniem. Koszty wysyłki są wliczone w cenę karty.

 

Oferujemy cztery różne typy kart Visitor Oyster:
- Karta Visitor Oyster o wartości 10 funtów - (10 funtów na podróże). Zalecana (przez TfL) na około 1-2 noce pobytu w Londynie.
- Karta Visitor Oyster o wartości 20 funtów - (20 funtów na podróże). Zalecana (przez TfL) na około 3 noce w Londynie.
- Karta Visitor Oyster o wartości 30 lub 40 funtów - (30 lub 40 funtów na podróże). Zalecana (przez TfL) na pobyty w Londynie dłuższe niż 3 dni i jeśli planujesz korzystać z karty Visitor Oyster między lotniskiem Gatwick lub Heathrow a miastem Londyn.

Przykładowe ceny za podróże do różnych stref (Uwaga! Może ulec zmianie!):
Strefa 1: 2 funty
Strefa 1-2: od 2 do 3 funtów
Strefa 1-4: od 3 do 4 funtów
Strefa 1-9: od 3 do 5 funtów

Ważne informacje

- Nie możemy Ci zwrócić niewykorzystanych środków na Twojej karcie Visitor Oyster, pamiętaj jednak, że możesz skorzystać z tej samej karty przy następnej wizycie w Londynie.
- Nie oferujemy zwrotów pieniędzy za zgubione karty Visitor Oyster.
- Cena Twojej karty Visitor Oyster obejmuje dodatkową opłatę administracyjną i opłatę za wydanie karty i wysyłkę w wysokości 5 funtów.
- WAŻNE: Karta Visitor Oyster może być używana tylko przez jedną osobę dorosłą na raz. Na jednej karcie Visitor Oyster nie może podróżować kilka osób dorosłych.
- Dzieci poniżej 11 roku życia podróżują bezpłatnie (w towarzystwie płacącej osoby dorosłej, do 3 dzieci na osobę dorosłą). Dzieci w wieku 11 lat i starsze muszą posiadać własną kartę Visitor Oyster lub Travelcard.

24, 25 i 31 grudnia każdego roku transport publiczny w Londynie jest mocno ograniczony lub całkowicie zawieszony.

Kategorie biletów

Uwaga: Karty zostaną dostarczone na Twój adres domowy w przeciągu 2-3 tygodni!
Oferujemy 4 różne typy kart Visitor Oyster:
- Karta Visitor Oyster o wartości 10 funtów
- Karta Visitor Oyster o wartości 20 funtów
- Karta Visitor Oyster o wartości 30 funtów
- Karta Visitor Oyster o wartości 40 funtów
Dzieci poniżej 11 roku życia podróżują bezpłatnie (w towarzystwie płacącej osoby dorosłej, do 3 dzieci na osobę dorosłą). Dzieci w wieku 11 lat i starsze muszą posiadać własną kartę Visitor Oyster.

Zarezerwuj

czw, 8 sie 2024

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Co jest zawarte w cenie?

- Karta Oyster wysyłana na Twój adres domowy
- Wybrana wysokość środków doładowana na karcie i gotowa do użycia
- Maksymalny limit dziennych wydatków

Wskazówki

Karta Visitor Oyster

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.