Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Eiffel Tower Dinner, Cruise & Moulin Rouge

Eiffel Tower Dinner, Cruise & Moulin Rouge

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wieża Eiffla: kolacja, rejs i Moulin Rouge

4.4 (55)
Od PLN 1337
Zjedz kolację na pierwszym piętrze Wieży Eiffla w Paryżu, potem dołącz do wieczornego rejsu po Sekwanie i zakończ wieczór na przedstawieniu w Moulin Rouge! Doskonały wieczór i nasza najbardziej popularna wycieczka w Paryżu!

Rozpoczniesz wieczór od kolacji (napoje są zawarte w cenie) w nowej restauracji „58 Tour Eiffel ”, zlokalizowanej na 1 piętrze Wieży Eiffla , a następnie odkryjesz główne zabytki Paryża podczas rejsu po rzece Sekwanie .

Po zakończeniu rejsu autobus zawiezie Cię do Moulin Rouge , gdzie pójdziesz na “Féerie ” najnowszy kabaret Moulin Rouge. Każda osoba zostanie poczęstowana kieliszkiem szampana w Moulin Rouge.

Luksusowy autokar będzie przewozić uczestników wycieczki pomiędzy poszczególnymi atrakcjami i z powrotem. Przez cały czas obecny będzie przewodnik mówiący po angielsku i po francusku!

UWAGA :
* Restauracja „58 Tour Eiffel” i Moulin Rouge zawsze cieszą się ogromną popularnością, więc jest możliwe, że przed wejściem do restauracji i do Moulin Rouge trzeba będzie poczekać w kolejce. Za to nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności.
* W Moulin Rouge często jest wielu klientów, więc miejsca mogą być ograniczone i może być tłoczno.
* Grupa składająca się z więcej niż 8 osób może nie dostać własnego stołu w restauracji „58 Tour Eiffel”. Takie grupy mogą zostać rozdzielone i otrzymać więcej niż jeden stół!
* W pewnych rzadkich sytuacjach, a czasem ze względu na pogodę rejs odbędzie się przed kolacją w restauracji „58 Tour Eiffel”. Często się zdarza, że zostajemy o tym powiadomieni bardzo późno, więc nie mamy możliwości ostrzeżenia uczestników. Za to nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności.
* Wymagane są stroje wizytowe i swobodne

Czas trwania : 7-8 godzin.
Godziny wyjazdu : Co wieczór o 18:15. Przybądź na miejsce wyjazdu nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem.

Wycieczka Eiffel Tower Dinner, Cruise and Moulin Rouge zaczyna się i kończy pod adresem: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paris!
UWAGA : W autobusie zapytamy Cię, w którym hotelu mieszkasz i jeśli znajduje się on w centrum Paryża, autobus zatrzyma się w pobliżu Twojego hotelu, aby Cię tam wysadzić.

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (6-11)
Niemowlę (0-5): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka zaczyna się co wieczór o 17.45

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Due to renovations Restaurant 58 is closed until April 2020. Dinner at the restaurant will be replaced with dinner on the terrace of the Eiffel Tower, located on the 1st floor.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Eiffel Tower Dinner, Cruise & Moulin Rouge

Adres
PARISCityVISION 36 Avenue de la Bourdonnais 75007 Paris

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.