Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne kategorie

Inter Milan

Międzynarodowy zespół FC Internazionale Milano, powszechnie znany jako Inter, został założony w 1908 roku jako część mediolańskiego klubu krykieta i piłki nożnej (znanego dzisiaj jako AC Milan). Za inicjatywą jego stworzenia stała grupa Szwajcarów i Włochów, którym nie podobał się fakt, że przeważającą liczbę zawodników klubu stanowili Włosi.

Drużyna odnosiła wielkie sukcesy w latach 50. i 60. i zdobyła miano jednego z najlepszych zespołów we Włoszech. Moment największej świetności Interu i Juventusu przypadł w tym samym czasie. Ekscytujące pojedynki obu zespołów zaostrzyły rywalizację między ich kibicami. Gdy obie drużyny spotykały się na boisku, wiadomo, że przyszedł czas na „Derby d'Italia”. Przez długi czas to właśnie ten pojedynek decydował, która drużyna wygra ligę.

Gdy jedna z drużyn z Mediolanu wygrywa ligę, kibice świętują tytuł mistrzowski przed tutejszą katedrą. Na szczycie świątyni, zwanej we Włoszech Duomo di Milano, znajduje się figura Matki Boskiej, która patrzy w dół na nowych mistrzów. Dlatego mecz między Interem Mediolan i AC Milan nazywany jest „Derby della Madoninna”.

Kiedy Inter gra ważne mecze, atmosfera jest naprawdę niezapomniana. Niezależnie od tego, jak sobie radzi w lidze lub podczas spotkania, z zakola północnego („Curva Nord”) na stadionie Giuseppe Meazza płynie zawsze głośny śpiew i niezrównany doping.

Po kilku latach nieobecności, Interowi udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Do zespołu dołączyli nowi, utalentowani zawodnicy (Nainggolan, Martinez, Vrsaljko). Sezon 2018/19 z pewnością będzie interesujący dla kibiców Interu.

Działalność charytatywna Ticmate

Inter Milan

Inter Milan are one of the giants of Italian football, and one of the two biggest teams in Milan! Get your tickets here and don't miss the chance to watch great football live, while enjoying the greatness of the San Siro stadium and the fervor of Inter's supporters!

Przepraszamy, ale bilety na: Inter Milan nie są obecnie dostępne.