Szukaj

Informacje o miejscu

Paryż: Hop-On Hop-Off

Paryż: Hop-On Hop-Off

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Paryż: Hop-On Hop-Off

5.0 (1)
Od PLN 154
Zarezerwuj dobowy bilet autobusowy typu wskocz/wyskocz na Paris L’OpenTour . To najłatwiejszy i najlepszy sposób zwiedzania Paryża z dachu otwartego piętrowego autobusu.

Nasz bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godzin od momentu pierwszego użycia, zatem to Ty decydujesz kiedy wsiąść do następnego autobusu lub kiedy z niego wysiąść, aby zobaczyć i odkrywać Paryż.
Jak tylko uznasz, że dość już zobaczyłeś, zwyczajnie wsiądź w następny autobus, który zawiezie Cię do kolejnego miejsca w Paryżu, które chcesz zwiedzić i odkryć!

Dzięki 4 liniom i ponad 50 przystankom, będziesz mógł objechać prawie cały Paryż we własnym tempie, kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz.

Kliknij TUTAJ , aby zobaczyć szczegółową mapę 4 tras i wszystkich przystanków!

Dostępny jest komentarz dźwiękowy przez słuchawki w 10 językach: francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim, japońskim, chińskim (mandaryńskim) oraz czeskim.

Możesz również połączyć 48-godzinne bilety typu Wskocz - Wyskocz z Batobusami , obsługiwanymi przez łodzie połączeniami po Sekwanie z 8 przystankami typu Wskocz - Wyskocz, tak aby móc odkrywać Paryż także od strony  rzeki.

Kliknij TUTAJ , aby zobaczyć szczegółową mapę trasy Batobusu oraz 8 przystanków!

Ważne informacje :
- Możesz wybrać bilety ważne przez: 24 godziny LUB 48 godzin ALBO 48-godzinny połączony z rejsowym zwiedzaniem Batobusem
- Okres 24 lub 48 godzin jest ciągły!
- Zobacz rozkład znajdujący się pod mapą tras, aby dowiedzieć się kiedy przyjeżdża pierwszy i ostatni autobus.
- Bilety dla dzieci od 4 do 11 lat.
- Bilet elektroniczny / Voucher, który wyślemy Ci zaraz po zarezerwowaniu biletów można wymienić na przejazd KTÓRYMKOLWIEK autobusem L’OpenTour. Wydrukuj tylko voucher / bilet elektroniczny, weź z sobą kopię do pierwszego autobusu, do którego chcesz wsiąść i ruszaj w drogę!

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (4-11)
Niemowlę (0-3): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Pierwszy autobus odjeżdża około 10.00, a ostatni o 19.00 (w zimie o 18.00)

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Audioprzewodnik

Przewodnik

Godziny otwarcia

Wskazówki

Paryż: Hop-On Hop-Off

×