wt, 10 maj 2022 – czw, 12 maj 2022, Santiago Bernabeu.

Od 488 PLN
  • Info
  • Kategoria
* Ostateczna data meczu i godzina jego rozpoczęcia będzie potwierdzona na 5-30 dni przed dniem spotkania. Najlepszym sposobem na sprawdzenie daty i godziny meczu jest odwiedzenie oficjalnej strony internetowej klubu. * Mecze weekendowe są zawsze rozgrywane w sobotę lub niedzielę, a w rzadkich przypadkach w piątek wieczorem. * Mecze w dni powszednie rozgrywane są zawsze we wtorek, środę lub czwartek. * Zmiany w wyżej wymienionych przedziałach czasowych są całkowicie poza naszą kontrolą. Prosimy, abyś zawsze brał je pod uwagę przy planowaniu podróży. * NIGDY nie przydzielamy naszym klientom pojedynczych miejsc siedzących. Gwarantujemy, że będziesz siedzieć obok swoich przyjaciół. Będą to miejsca z przodu lub bezpośrednio za Twoimi towarzyszami. * Zawsze będziesz siedzieć wśród kibiców drużyny gospodarzy lub w strefie neutralnej. * Po zrealizowaniu zamówienia potwierdzenie oraz bilety elektroniczne zostaną natychmiast wysłane na adres e-mail podany w momencie dokonywania rezerwacji. * Wszystkie informacje dotyczące odbioru biletów lub dostarczenia oryginalnych biletów na mecz zostaną podane na bilecie elektronicznym. * W momencie odbioru biletów zostaniesz poproszony o okazanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz karty kredytowej użytej do zakupu biletów. * Zalecamy dokładne zapoznanie się z naszymi warunkami przed zakupem biletów na mecz piłki nożnej!
KATEGORIA 1: Miejsca premium wzdłuż boiska, część centralna
KATEGORIA 1: Miejsca wzdłuż boiska - skrzydło/część boczna
KATEGORIA 2: Miejsca wzdłuż boiska - górne poziomy 5 i 6
KATEGORIA 3: Miejsca za bramkami
KATEGORIA 4: Miejsca wzdłuż boiska - górne poziomy 6 i 7
KATEGORIA 5: Miejsca za bramkami - górne poziomy
VIP BOX 5008 : Prywatny sektor Box 5008 przeznaczony jest dla maksymalnie 10 osób. Znajduje się on w bocznej części stadionu Santiago Bernabéu. Jest przestrzenny, wygodny i można się do niego dostać ekskluzywnymi windami, znajdującymi się w strefie dla VIP-ów. Jeżeli zarezerwujesz miejsca w prywatnym sektorze Box 5008, który jest otwarty godzinę przed meczem i do 30 minut po meczu, będziesz mógł skorzystać z open baru oraz skosztować tapas i kanapek koktajlowych. Box 5008 jest oszklony i znajduje się tu ekran, więc wszelkie sytuacje na boisku mogą być dokładnie analizowane i oglądane w zwolnionym tempie. Istnieje możliwość otworzenia górnych okien. Możesz wychodzić z Box 5008 kiedy tylko chcesz i wracać w dowolnym momencie. Poczuj wyjątkową atmosferę stadionu Santiago Bernabéu!
SEKCJA VIP 108: Zlokalizowana jest ona blisko boiska w sekcji 108, znajdującej się w części zachodniej na dolnej trybunie. Usiądź blisko boiska i skorzystaj z ekskluzywnej części cateringowej w sali muzealnej z trofeami drużyny z rozgrywek Pucharu Europy.
- W cenie opcji zawarte są posiłki (tapas i kanapki koktajlowe).
- Część cateringowa otwarta jest 1 godzinę przed meczem i działa do 30 minut po zakończeniu spotkania.
- Napoje i posiłki są serwowane przed meczem, w przerwie i po zakończeniu spotkania.