Szukaj

O Ticmate

 • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

  4000+ ofert w 30 krajach

 • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

 • Płać w PLN

  Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Move cursor over image to enlarge
Camp Nou

Camp Nou

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

FC Barcelona vs Real Madrid

śr, 18 gr 2019, Camp Nou.

Od 1889 PLN
 • Info
 • Kategoria
* Ostateczna data meczu i godzina jego rozpoczęcia będzie potwierdzona na 5-30 dni przed dniem spotkania. Najlepszym sposobem na sprawdzenie daty i godziny meczu jest odwiedzenie oficjalnej strony internetowej klubu. * Mecze weekendowe są zawsze rozgrywane w sobotę lub niedzielę, a w rzadkich przypadkach w piątek wieczorem. * Mecze w dni powszednie rozgrywane są zawsze we wtorek, środę lub czwartek. * Zmiany w wyżej wymienionych przedziałach czasowych są całkowicie poza naszą kontrolą. Prosimy, abyś zawsze brał je pod uwagę przy planowaniu podróży. * NIGDY nie przydzielamy naszym klientom pojedynczych miejsc siedzących. Gwarantujemy, że będziesz siedzieć obok swoich przyjaciół. Będą to miejsca z przodu lub bezpośrednio za Twoimi towarzyszami. * Zawsze będziesz siedzieć wśród kibiców drużyny gospodarzy lub w strefie neutralnej. * Po zrealizowaniu zamówienia potwierdzenie oraz bilety elektroniczne zostaną natychmiast wysłane na adres e-mail podany w momencie dokonywania rezerwacji. * Wszystkie informacje dotyczące odbioru biletów lub dostarczenia oryginalnych biletów na mecz zostaną podane na bilecie elektronicznym. * W momencie odbioru biletów zostaniesz poproszony o okazanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz karty kredytowej użytej do zakupu biletów. * Zalecamy dokładne zapoznanie się z naszymi warunkami przed zakupem biletów na mecz piłki nożnej!

BALKON VIP, MIEJSCA ZA BRAMKAMI I WZDŁUŻ BOISKA:
W cenie biletów na kategorię VIP Balcony wliczony jest wstęp do salonu Berlin, gdzie przed i po meczu serwowane będą napoje i kanapki koktajlowe. Pamiętaj, że obowiązuje tu dress code: zabronione są krótkie spodenki, sandały, koszulki drużyny przeciwników. Koszulki FC Barcelona i szaliki są dozwolone w salonie Berlin.

Strefa VIP
W ramach ceny biletu w kategorii VIP Players Zone masz dostęp do salonu VIP (Avantllotja d'Honor), w którym będą serwowane napoje i kanapki 1,5 godz. przed rozpoczęciem gry. Pamiętaj, że w salonie VIP obowiązuje dress code: zabronione są szorty, sandały, koszule drużyny gości, koszulki i szaliki FC Barcelona.

KATEGORIA 1 PREMIUM: 
„Tribune”, 1., 2. i 3. obwód i „Lateral”, 1. i 2. obwód
KATEGORIA 1:
„Tribune”, 1., 2. i 3. obwód, miejsca boczne
„Lateral”, 1. i 2. obwód, miejsca boczne
KATEGORIA 2:
„Lateral”, 3. i 4. obwód
KATEGORIA 3:
Miejsca za bramkami, 1. i 2. obwód
KATEGORIA 4:
Miejsca za bramkami, 3. obwód, niskie miejsca
KATEGORIA 5*:
Miejsca za bramkami, 3. obwód, wysokie miejsca
* W przypadku kategorii 4 i 5 niektóre miejsca mają ograniczoną widoczność na boisko oraz są umiejscowione wysoko.

KATEGORIA SIGHTSEEING, wycieczka po Camp Nou i muzeum:
Wycieczka po Camp Nou i muzeum to bardzo popularna atrakcja. Zwiedzający otrzymują zestawy słuchawkowe, dzięki którym mogą usłyszeć komentarz w języku angielskim. Zobacz te części stadionu, które zazwyczaj nie są pokazywane w telewizji, takie jak szatnia przeciwników i salon prasowy. Obejrzyj też z bliska ławki i boisko. W trakcie wycieczki będziesz mieć mnóstwo okazji, aby zrobić zdjęcia. Zwiedzanie zakończy się w muzeum FC Barcelony, w którym zobaczysz liczne trofea klubu, zdobyte w ostatnich latach. Następnie udasz się do Megastore, gdzie będziesz mieć możliwość zakupu pamiątek, szalików i koszulek klubu FC Barcelona z Twoim własnym imieniem lub imieniem Twojego ulubionego zawodnika.
Bilet jest ważny na jedną wizytę w wybranym podczas rezerwacji dniu i może być odebrany z biura naszego agenta razem z biletem na mecz. Jeżeli kupisz wejściówki zawczasu u nas, unikniesz stania w długich kolejkach.
UWAGA: Wycieczka nie jest wliczona w cenę biletu na mecz. Nie odbywa się ona w dniach, w których mają miejsce rozgrywki.
Godziny rozpoczęcia wycieczek:
Od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 17:30.
W niedziele i święta w godz. 10:00 - 13:30.
Wycieczki nie odbywają się w dniach, w których mają miejsce rozgrywki, na dzień przed meczem Champions League, 25 grudnia, 1 i 6 stycznia.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Arena info

Wskazówki

Camp Nou

Adres
Camp Nou, Avinguda Aristides Maillol, Barcelona

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.