Szukaj

Informacje o miejscu

Nederlander Theatre

Nederlander Theatre

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Pretty Woman: The Musical

Od PLN 327

Pretty Woman Garry'ego Marshalla to zupełnie nowy musical, który oparty jest na jednej z najbardziej lubianych komedii romantycznych wszechczasów. Ten długo wyczekiwany spektakl pojawi się na Broadwayu latem 2018 roku.

Ważne informacje

- Zobacz kultową opowieść na żywo na scenie
- Podziwiaj sceniczną wersję Pretty Woman
- Posłuchaj słynnych utworów

Czego mogę się spodziewać?

Pretty Woman Walkin' Down the Street
Pretty Woman jest najbardziej lubianym filmem z lat 90. Zapoczątkował on błyskotliwą karierę Julii Roberts, zaś sama historia stała się inspiracją dla wielu następnych komedii romantycznych.

Vivian i Edward to bratnie dusze. Obydwoje pokonują wszelakie trudności, aby się nawzajem odnaleźć, w międzyczasie ucząc się wielu rzeczy o sobie samych. 

Przeżyj na żywo chwile, które tak kochasz z filmu, i odkryj na nowo charakterystyczne postaci w teatralnej wersji historii o wiecznej miłości.

Musical Pretty Woman stworzony został przez zespół kreatywny, odpowiedzialny za najlepsze dzieła muzyczne Hollywoodu i Broadwayu. Ten wspaniały spektakl z pewnością podniesie Cię na duchu i rozświetli Twoje serce.

Kto jest odpowiedzialny za produkcję musicalu?
Adaptacja sceniczna słynnej historii miłosnej została stworzona przez wybitnych twórców. Wizję Marshalla odtworzył scenarzysta filmowy, J.F Lawton. Za muzykę odpowiedzialny jest kanadyjski bóg rocka, Bryan Adams oraz Jim Apple Vallance. Reżyserem i choreografem spektaklu jest dwukrotny laureat nagrody Tony, Jerry Mitchell (Kinky Boots, On Your Feet!).

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet na maila. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru.

Rezerwuj

wt, 18 gru 2018

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 hours 30 minutes

Wskazówki

Nederlander Theatre

208 West 41st Street New York NY US