Szukaj

O Ticmate

Wiodąca w Europie agencja sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy!

Witamy na stronie Ticmate.pl. Jeżeli pragniesz zarezerwować bilety na największe wydarzenia na świecie, siedząc wygodnie w domu, to doskonale trafiłeś! Oferujemy wejściówki do najsłynniejszych zabytków i atrakcji, a także bilety na musicale, przedstawienia, mecze piłki nożnej, transport i nie tylko. Ticmate działa w 40 krajach na 6 kontynentach. Czy wiesz już, jaki jest Twój następny cel? Zarezerwuj bilety i ruszaj w drogę z Ticmate!

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Statua Wolności z wstępem do cokołu i Ellis Island

4.0 (2)
Od 258 PLN

Zobacz z bliska najsłynniejszą damę Nowego Jorku podczas wycieczki do Statuy Wolności. Skorzystaj z wczesnego rejsu promem na Liberty Island i uniknij tłumów. Ta wycieczka obejmuje specjalny dostęp do cokołu słynnego posągu!

Ważne informacje

- Skorzystaj z wczesnego rejsu promem na Liberty Island
- Uniknij tłumów
- Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Statule Wolności
- Uzyskaj specjalny dostęp do cokołu posągu
- Odwiedź Muzeum Imigracji na Ellis Island
- Wykorzystaj swój pobyt w pełni, zwiedzając Ellis Island z profesjonalnym przewodnikiem 
- Spaceruj po Stairs of Separation (schodach rozstania) i odwiedź Kissing Post 
- Posłuchaj interesujących opowieści przy pomniku na cześć imigrantów (American Immigrant Wall of Honor)
- Zwiedzaj w małej grupie, liczącej maksymalnie 20 osób

Czego mogę się spodziewać?

Zobacz z bliska najsłynniejszą damę Nowego Jorku
Wycieczka zaczyna się od zwiedzania miejsc wokół Battery Park. Tutejsze miejsca pamięci rzadko przyciągają uwagę, na jaką zasługują, gdyż większość odwiedzających pragnie jak najszybciej dostać się na prom. Zobacz pomnik Castle Clinton, Pier A Harbor House, American Merchant Mariner’s Memorial, Sferę i Pomnik Weteranów Wojny w Korei.

Następnie udaj się promem na wyspę Liberty Island, korzystając z priorytetowego wejścia na pokład, dzięki czemu zajmiesz najlepsze miejsce na promie. Ponieważ rejs na miejsce tak wcześnie, dotrzesz do Statuy Wolności przed tłumami. Po przybyciu na wyspę zachwycisz się wspaniałymi widokami na miasto. Twój przewodnik zaprowadzi Cię prosto do cokołu, dzięki czemu zobaczysz więcej niż w trakcie zwykłej wizyty. Poznasz również interesujące historie na temat słynnej nowojorskiej ikony. 

Statua Wolności została podarowana USA przez Francję i na początku nie została tak ciepło przyjęta, jak mogłoby się wydawać. Przewodnik opowie Ci o zmaganiach, które miały miejsce, zanim słynna dama stanęła na nogach i stała się bliska sercom mieszkańców Nowego Jorku. 
Następnie powrócisz na prom i skierujesz się na Ellis Island, gdzie będziesz podążać śladami 12 milionów imigrantów. Dowiedz się więcej o długotrwałym procesie imigracyjnym, przez który przeszli, spacerując po schodach rozstania (Stairs of Separation). Przekonaj się, skąd wzięły się dwa tak różne określenia wyspy - „Wyspa Nadziei”  i „Wyspa Łez”. Odkryj imponującą kolekcję interaktywnych ekspozycji muzeum i zadawaj pytania swojemu przewodnikowi. 

Wycieczka kończy się na Ellis Island. Możesz tu zostać trochę dłużej lub wrócić na prom z przewodnikiem.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany bezpośrednio na Twój e-mail. Wydrukuj go i zabierz ze sobą na wycieczkę. 

Gdzie zaczyna się wycieczka?
Wycieczka rozpoczyna się w Pier A Harbor House w Battery Park. Bądź na miejscu 15 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. 

Gdzie kończy się wycieczka?
Wycieczka kończy się na Ellis Island. Możesz zostać dłużej na Ellis Island i wrócić, kiedy tylko zechcesz, lub powrócić promem do Battery Park wraz z przewodnikiem. 

Jak długo trwa wycieczka?
Wycieczka trwa 4 godziny.  

Uwaga!

- Należy pamiętać, że wycieczka nie obejmuje wizyty w koronie Statuy Wolności ze względu na środki bezpieczeństwa stosowane przez National Park Services.
- Musisz być w stanie wejść i zejść z 215 schodów z lobby Statuy na szczyt cokołu.
- Pamiętaj, że aby wejść do Statuy Wolności, musisz przejść przez bramki bezpieczeństwa podobne do tych, które znajdują się na lotniskach. Niektóre przedmioty nie są dozwolone w Statule Wolności. Zostaną one skonfiskowane oraz nie zostaną zwrócone. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi przedmiotów zabronionych: http://www.nps.gov/stli/planyourvisit/yoursafety.htm
- Po przybyciu na Liberty Island musisz włożyć swój plecak lub dużą torbę do schowka. Opłata wynosi 2 dolary w formie banknotu (monety nie są przyjmowane). Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą banknoty dolarowe.
- Pamiętaj, że prom nie kursuje podczas ulewnego deszczu lub innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jeżeli taka sytuacja będzie mieć miejsce, zostanie zapewniona alternatywna opcja wycieczki.

Kategorie biletów

W sprzedaży są bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci poniżej 4. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego. 

Godziny otwarcia

Wycieczka zaczyna się o godz. 8:30/9:00.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Czas trwania: 4 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Statua Wolności z wstępem do cokołu i Ellis Island

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.