Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Informacje o miejscu

Dzień w Paryżu

Dzień w Paryżu

Dzień w Paryżu

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Dzień w Paryżu

4.4 (38)
Od 799 PLN
Wycieczka: dzień w Paryżu to doskonały sposób na odkrycie całego miasta. Czeka Cię między innymi wizyta w Luwrze i w katedrze Notre Dame, rejs po Sekwanie i lunch na Wieży Eiffla!

Ponieważ wszystkie zabytki zwiedzane w ramach tej jednodniowej wycieczki są zlokalizowane wzdłuż Sekwany, sugerujemy skorzystanie z niezwykłego środka transportu: promu rzecznego . Dzień rozpoczyna się zwiedzaniem z przewodnikiem głównych sal Muzeum Luwru , gdzie zobaczysz między innymi „Wenus z Milo ”, „Nike z Samotraki ” i obraz „Mona Lisa ”, pędzla Leonarda da Vinci .

Następnym etapem jest rejs promem rzecznym po Sekwanie, podczas którego można zobaczyć wiele pięknych zabytków Paryża. Prom dopływa do Wieży Eiffla , gdzie w nowej restauracji na pierwszym piętrze, w niepowtarzalnej scenerii podany zostanie lunch (2 dania, łącznie z napojami) . Zaplanowany jest też czas wolny na zwiedzanie Wieży Eiffla.

Później czeka Cię powrót na prom rzeczny i przepłynięcie do Katedry Notre Dame . Wycieczka obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem tego gotyckiego dzieła sztuki, wybudowanego w latach 1163-1345!

Lunch oraz wszystkie bilety wstępu są zawarte w cenie !

Czas trwania : 7,5 godziny.
Godziny rozpoczęcia : Wycieczka rozpoczyna się o 9:30. (od kwietnia do października w każdy poniedziałek oraz od środy do niedzieli). (Od listopada do marca w każdy poniedziałek oraz od piątku do niedzieli). W pierwszą niedzielę miesiąca wycieczka się nie odbywa. Prosimy o przybycie na miejsce nie później niż 20 minut przed rozpoczęciem.

Wycieczka zaczyna się pod adresem: 214, Rue de Rivoli, 75001 Paryż, a kończy się w katedrze Notre Dame!

UWAGA : Od miejsca zbiórki (214, Rue de Rivoli, 75001 Paryż) przez ogrody Tuileries do Muzeum Luwru trzeba przejść pieszo!

Kategorie biletów

Dorosły (12+)
Dziecko (3-11)
Niemowlę (0-2): Bezpłatny

Godziny otwarcia

Wycieczka rozpoczyna się o 9:30: Od kwietnia do października: poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele Od listopada do marca: poniedziałki, piątki, soboty i niedziele

Rezerwuj

wt, 30 maj 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Przewodnik

Czas trwania: 7 godz. 30 min.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Dzień w Paryżu

Adres
Louvre Museum, Arc du Carrousel, 75001 Paris

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.