Szukaj

Informacja dla naszej społeczności na temat wirusa COVID-19. Czytaj więcej

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Grand Canyon South Rim Tour

Podobne kategorie

Grand Canyon South Rim Tour

 
Od 521 PLN
Doświadczyć cudu geologicznego lepiej znany jako Wielki Kanion. Na tej trasie można się wymknąć z dala od dżungli neon, który jest w Las Vegas, a przeniesie Cię do miejsca, którego nigdy nie zapomnę. Zdjęcia nie oddają prawdy, wspaniałość Wielkiego Kanionu musi być doświadczenie w osobę.

Dzień rozpocznie się od odchodzenia od słynnego bulwaru Las Vegas Strip. Pozycji do Grand Canyon, Twój przewodnik opowie o najbardziej interesujących faktów historycznych i okolicznych około hiszpańskich odkrywców, wielu kultur rodzimych i wczesnych zachodnich Settlers północnej Arizonie.

Kiedy docieramy do wyłącznego Narodowe Centrum Geographic Zwiedzających dostaniesz wyśmienite lunche i trochę czasu, aby dostać trochę pamiątek zrobić zakupy przed wyruszeniem w do Grand Canyon National Park.

Po przyjeździe, będziesz miał wolny czas na Mather Point do odkrywania szlaków podszewka krawędź kanionu, lub po prostu wziąć w zapierającym dech w piersiach widokiem na Wielki Kanion. Jak ruszamy w głąb Parku Narodowego będziemy się zatrzymać na więcej czasu na zwiedzanie Bright Angel Lodge jednym z pierwszych miejsc hotelowych w Grand Canyon South Rim znajdujących się bezpośrednio na krawędzi Wielkiego Kanionu samego.

Highlights:
- Przystanek zdjęcie z Hoover Dam z niesamowitym O'Callaghan-Tillman Mostu
- Zobacz wygasły wulkan "Fortyfikacja Hill '
- Obiad serwowany w Center National Geographic Zwiedzających
- Odwiedź największy i najgłębszy punkt w Grand Canyon South Rim (ponad 8400 stóp głębokości i 21 mil szerokości.)
- Jeździć na pokładzie autokaru luksus silnika wyposażonego w toalety i klimatyzację
- Darmowe bilety na pokaz

Czas trwania: 14 godzin

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet przez e-mail. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą na wycieczkę.
- Ta wycieczka obejmuje darmowe zdjęcie pick-up i drop-off dla gości zakwaterowanych w hotelach w pobliżu The Strip. Później w procesie rezerwacji poprosimy o podanie danych hotelowych. Pick-up jest między 06:00 a 07:30.
- 24 do 48 godzin przed datą wycieczki, należy zadzwonić do agenta, aby zaplanować odbiór czasu w hotelu na lub w pobliżu Strip .on e-bilet otrzymasz po dokonaniu rezerwacji nasi agenci pod bezpłatny numer podano
- Wycieczka jest w języku angielskim.
- Bilety dostępne są dla dzieci w wieku poniżej 2 lat.
- Następujące produkty są zakazane na naszych wycieczek autokarowych silnika ze względów bezpieczeństwa w Hoover Dam: bagażu, dużych plecaków, walizek, teczek, chłodnic i alkoholu.

Godziny otwarcia

Wycieczka trwa od 07:30 - 21:30

Rezerwuj

sob, 11 lip 2020

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 14 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Grand Canyon South Rim Tour

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.