Szukaj

Informacja dla naszej społeczności na temat wirusa COVID-19. Czytaj więcej

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Green Mosque & Bursa Tour

Podobne kategorie

Green Mosque & Bursa Tour

 
Od 423 PLN
Dołącz do nas na cały dzień wycieczki do Zielonej Bursa, jak tureckie miasto jest nazywany ze względu na jego okolicznych lasów. Na tej trasie można zwiedzić Wielki Meczet, Zielony Meczet i Mauzoleum i doświadczenie Silk Market w Grand Bazaar.

Wycieczka odbywa się promem, z którego można podziwiać piękną okolicę przechodzi. Następnie przejazd do Bursy, dawnej stolicy Osmańskiego. Tutaj smaczny "Kebap Aleksandra Wielkiego" na lunch.

Po obiedzie zwiedzimy Wielki Meczet (znany również jako Ulucami), Zieloną Meczet i Mauzoleum Green (tylko z zewnątrz) i starą Silk Market w Grand Bazaar.

Następnie przejazd do 600-letni platan İnkaya, który tworzy podstawę dla jednego z najstarszych miejscowości Bursa założona przez Turków. Na naszej drodze do Mount uludag zrobimy przerwę na kawę. Góra jest również znany jako legendarny Olimp, do miejsca, z którego bogowie obserwowanych wojny trojańskiej. Tu masz piękny widok na miasto.

Czas trwania: 13 godziny od 9:00 do 10: 05 PM.

Wycieczka obejmuje następujące główne atrakcje:

- Zielony Meczet (Yeşil Meczet) i Zielone Mauzoleum
- Silk Market
- Góra Uludağ

W cenie biletu: transfer łodzią z / do centralnie zlokalizowanych hoteli w Stambule, przyjęć do Zielonej Meczet i Mauzoleum, lunch i kompetentny przewodnik.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą na wycieczkę.
- Jest bezpłatny transfer łodzią do / z hoteli w centrum w pobliżu Taksim Sq, Sultanahmet i Aksaray.. Zanim będzie można dokonać rezerwacji, zostaniesz poproszony, aby dać nam nazwę hotelu, więc możemy zorganizować swój transfer. Jeśli pobyt w hotelach w pobliżu lotniska lub w hotelach położonych w azjatyckiej części Stambułu, to nie może być dodana opłata pick-up, lub zostaniesz poproszony, aby pokazać się na adres Wycieczka startu w centrum Stambułu. Zanim będzie można dokonać rezerwacji, zostaniesz poproszony, aby dać nam nazwę hotelu, więc możemy zorganizować pick-up.
- Wycieczka zaczyna się o 9 rano, ale ponieważ są zabierani w hotelu, prosimy zadzwonić do naszego organizatora wycieczki ok.. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w celu uzyskania Ci dokładny czas pick-up, aby uniknąć czekania w hotelowym holu. Numer telefonu zostanie wyraźnie rozpoczęła się na voucher / e-biletu wysłaliśmy.
- Bilety dostępne są dla dzieci w wieku 3-7. Dzieci w wieku od 0-2 lat są bezpłatne, o ile towarzyszy im osobą dorosłą.
- Trasa jest w języku angielskim.
- Są wymagane Wcześniejsza rezerwacja.
- Ta trasa ma minimalne wymagania pasażerów z sześciu osób. Możesz dokonać rezerwacji na mniej, ale jeśli warunek nie jest spełniony, Twoja wycieczka jest objęte restrukturyzacją. W mało prawdopodobnym przypadku odwołania z powodu minimalnych wymagań osobowych nie są spełnione, zwrot zostanie dostarczone.

Godziny otwarcia

Czas trwania: 13 godziny od 9:00 do 10: 00 PM.

Rezerwuj

pon, 6 lip 2020

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 13 godz.

Godziny rozpoczęcia

Wskazówki

Green Mosque & Bursa Tour

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.