Szukaj

Informacja dla naszej społeczności na temat wirusa COVID-19. Czytaj więcej

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Bosphorus Half Day Cruise

Podobne kategorie

Bosphorus Half Day Cruise

3.0 (1)
Od 175 PLN
Dołącz do nas na niezapomniane wycieczki do Bosphoris cieśniny i doświadczyć tego starego Istanbul Bosphorus Half Day Cruise.

Wycieczka zaczyna się od jazdy na Chabor, podczas którego będzie można zobaczyć Golden Horn, ramię Bosforu, cieśniny, która dzieli europejskiej i azjatyckiej części Turcji.

Będziemy również prowadzić przeszłości Żydów, bizantyjskiej i innych włoskich przedsiębiorców nie-muzułmańskich dzielnicach mieszkaniowych mniejszości i wzdłuż murów miasta, bizantyjskich najsilniejszych fortyfikacji w średnim wieku, i wiele, wiele więcej.

Na porannym rejsem również dostać się do doświadczenia wszystkich różnych ciekawych zapachów i aromatów w Spice Bazaar (znany także jako egipskiego bazaru).

Wycieczka contintues na wodzie. Przez żegludze oddzielającej dwa kontynenty, Europie i Azji, będą wielkie możliwości do fotografowania marmurowe pałace, stare, drewniane wille osmańskie leżące obok siebie w nowoczesne luksusowe apartamenty.

Z łodzi, masz wspaniały widok na Rumeli Hisari Fortress (1452), historycznego uzbrojenia zbudowany do kontroli i ochrony cieśninę Bosfor.

Po południu rejs kończy swoją podróż z podjechać do Pierre Loti Coffee House z kolejki linowej, z której można podziwiać piękny widok na cieśninę Bosfor.

Czas trwania: Do wyjazdów dziennie: rano rejs od 9:00 do 1: 00 PM i po południu rejs od 14:00-5: 30 PM.

Wycieczka obejmuje następujące główne atrakcje:
- Bazar / Pierre Loti Coffee House
- Twierdza Rumeli Hisari
- Pałac Dolmabahçe

W cenie biletu: Pick-up z centralnie zlokalizowanych hoteli w Stambule, prywatny rejs i doświadczonego przewodnika.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymają Państwo e-bilet pocztą. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą na wycieczkę.
- Tam jest bezpłatny transfer do / z hoteli w centrum w pobliżu Taksim Sq, Sultanahmet i Aksaray.. Zanim będzie można dokonać rezerwacji, zostaniesz poproszony, aby dać nam nazwę hotelu, więc możemy zorganizować swój transfer. Jeśli pobyt w hotelach w pobliżu lotniska lub w hotelach położonych w azjatyckiej części Stambułu, to nie może być dodana opłata pick-up, lub zostaniesz poproszony, aby pokazać się na adres Wycieczka startu w centrum Stambułu. Zanim będzie można dokonać rezerwacji, zostaniesz poproszony, aby dać nam nazwę hotelu, więc możemy zorganizować pick-up.
- Wycieczka zaczyna się o 9 rano i 2 po południu, ale ponieważ są zabierani w hotelu, prosimy zadzwonić do naszego organizatora wycieczki ok.. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w celu uzyskania Ci dokładny czas pick-up, aby uniknąć czekania w hotelowym holu. Numer telefonu zostanie wyraźnie rozpoczęła się na voucher / e-biletu wysłaliśmy.
- Trasa jest w języku angielskim.
- Bilety dostępne są dla dzieci w wieku 3-7. Dzieci w wieku od 0-2 lat są bezpłatne, o ile towarzyszy im osobą dorosłą.
- Uwaga: rano rejs kończy się na placu Taksim. Najbliższa stacja metra jest Taksim.
- Czas wyjazdu mogą ulec zmianie.
- Pół dnia Bosphorus Cruise może być praktykowane regularnie łodzi, jeśli minimalna liczba uczestników nie jest przewidziane dla prywatnych łodzi.

Godziny otwarcia

Rano rejs od 9:00 do 1: 00 PM. Popołudniu rejs od 2:00 po południu-5: 30 PM.

Rezerwuj

nie, 5 lip 2020

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 4 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Bosphorus Half Day Cruise

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.