Szukaj

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Blue Danube

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Blue Danube

4.0 (3)
Od 542 PLN
Zapraszamy na rejs w dół rzeki Dunaj w Wiedniu, a następnie kolację w kawiarni-restauracji Residenz i wreszcie klasyczny koncert w Oranżerii w Pałacu Schönbrunn. Zarezerwuj bilet na Dunaju Cruise, kolacja i koncert w Wien tutaj!

Dzięki walc Johanna Straussa "na pięknym modrym Dunajem", znany jako "Blue Danube Waltz," ta rzeka jest nierozerwalnie spleciona z wiedeńskiej muzyki.

Pierwsza część naszego dnia jest rejs w dół rzeki Dunaju. Podczas tego rejsu rzeka, która trwa 3-3 ½ godziny, można zobaczyć wiele wiedeńskich zabytków z wody: Donauturm (Danube Tower), Millennium Tower, Ringturm (Pierścień Tower), Spittelau powiat ciepłowni, Urania Observatory i wiele więcej ... .
Statek (Obsługiwany przez DDSG firmy spedycyjnej) odchodzi i powraca z Schwedenplatz. o godzinie 10:30, 11:30, i o 2:00 pm

Na 18:30 kolację serwowane w kawiarni-restauracji Residenz, znajduje się w dawnej kuchni Pałacu Schönbrunn. Ten budynek, znajdujący się w tzw Ehrenhof, przylega do głównego wejścia do Pałacu. Oto elegancki trzy kolację przy świecach czeka (napoje nie są wł.. W cenie). Latem, kolacje serwowane w przytulnej jadalni z zewnątrz.

Na 20:30 (drzwi otwarte na 20:00) Koncert odbywa się w miejscu, które odegrały ważną rolę w całej karierze Mozarta: misternie odrestaurowany Pałac Schönbrunn Oranżeria. Spektakl muzyczny jest przez renomowaną orkiestrę Pałacu Schönbrunn w Wiedniu, w towarzystwie wokalistów i tancerzy baletowych. Program jest przez J. Strauss i WA Mozarta.

Ważne informacje:
- Musisz odebrać bilety w Oranżerii Pałacu Schönbrunn od 9:00 na swoim zarezerwowanym terminem!
Odbiór biletów Adres: Oranżeria Pałacu Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien
- Zaleca się dzieje na rejs, który odchodzi, nie później niż 14:00 i wraca na 17:20, tak że nie trzeba się spieszyć, aby dostać się na kolację.
- Prod. W cenie są 2 bilety na środki transportu publicznego, więc można wziąć U-Bahn od Schwedenplatz do Pałacu Schönbrunn.
- Koncert czas wł.. przerwa wynosi 1 lub 2 i pół godziny, a kończy się w przybliżeniu 22:15
- Kliknij tutaj , aby zobaczyć plan wypoczynkową w Oranżerii Pałacu Schönbrunn.
- W przerwie koncertu, VIP & Kategoria gościom otrzymają bezpłatny kieliszek wina musującego w barze.
- W wybrane dni, koncerty mogą odbywać się w Wielkiej Galerii lub białe złoto pokoju znajduje się wewnątrz pałacu Schönbrunn lub w innych salach koncertowych w Wiedniu. Oczywiście będzie można doradzić, jeśli zmiana koncertowej zdarza.
- Po Koncertów pałacu Schönbrunn, taksówki będą dostępne tuż Oranżeria Pałacu Schönbrunn. Metro działa do północy w odstępach pięciu do ośmiu minut.

Godziny otwarcia

Polecamy dzieje rejsu że odchodzi, nie później niż 14:00 Potem kolacja jest na 18:30 i koncert zaczyna się o 20:30. Wycieczki od kwietnia do października.

Zarezerwuj

czw, 29 lut 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Godziny otwarcia

Wskazówki

Blue Danube

Adres
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.