Szukaj

Dodatkowe środki bezpieczeństwa: dowiedz się więcej przed wizytą. Czytaj więcej

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Sisi's Treasures

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Sisi's Treasures

 
Od 947 PLN
Na naszej trasie Skarby Sisi w Wiedniu, można poczuć się jak cesarzowej na jeden dzień! Zarezerwuj bilety skarbów Sisi, który obejmuje wizytę w Imperial Furniture Collection, Imperial Palace (Hofburg), Pałac Schönbrunn z kolacją i koncerty w Oranżerii!

Przeżyj cesarski Wiedeń oczami legendarnej cesarzowej Elżbiety (Sisi). Królewska atmosfera cesarskim Wiedniu będzie za tobą gdziekolwiek jesteś. Odwiedzimy wspaniałe budynki i muzea, zatrzymajcie się w kulinarnych i łaska będzie wieczorny koncert w Pałacu Schönbrunn Oranżerii z twojej obecności. Gwarantuje królewski rozkoszą.

W ciągu dnia można wybrać się na spacer po dawnym majątku Habsburgów: Pałac Schönbrunn, letniej rezydencji Sisi i Franciszka Józefa, Imperial Furniture Collection, gdzie wspaniałe meble z epoki Sisi znajduje się na wyświetlaczu, a także Imperial Pałac (Hofburg), które mieszczą się apartamenty cesarskie, Muzeum Sisi i zbiorach sreber.

Ale Skarby Sisi jest dużo, dużo więcej, jak to podatek. bardzo miły obiad, który będzie służył na zarezerwowanego dnia w kawiarni-restauracji Residenz, w sąsiedztwie Pałacu Schönbrunn. Twój stół będzie gotowy na ciebie w dawnej kuchni pałacu, który obecnie jest wspaniała restauracja z świetna atmosfera. Kolacja jest wyśmienite menu z trzech dań. (Napoje nie są wł.. W cenie).

Do wielkiego finału, będzie uczestniczyć w koncercie w Pałacu Schönbrunn Oranżerii: Bardzo najlepsze miejsca zostały zarezerwowane, aby cieszyć się koncert z Orkiestrą pałacu Schönbrunn w Wiedniu (program będzie J. Straussa i WA Mozart). Dołącz do nas w barze w czasie przerwy na kieliszek wina musującego. W bardzo szczególny dar, otrzymasz Port-Ami, aby zabrać do domu.

Wiemy, że to jest dużo, aby odwiedzić w ciągu jednego dnia, dlatego jeśli zarezerwować tutaj, bilety do pałacu Schönbrunn wizyty Kolekcja Mebli i Imperial Imperial Palace (Hofburg) jest ważne dla każdego dnia, chcesz po zarezerwowanego terminu kolacji w Cafe-Restaurant Residenz & koncertu w Pałacu Schönbrunn Oranżerii.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymacie Państwo e-bilety za pośrednictwem poczty e-mail. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą do Oranżerii, gdzie trzeba wymienić go na bilety. Można wymieniać wiadomości e-biletów od 9:00 tylko na swoim zarezerwowanym terminem wycieczki.
- Obiad w kawiarni-restauracji Residenz serwowane jest w 18:30 i koncert w Pałacu Schönbrunn Oranżerii rozpocznie się 20:30 na stałej daty rezerwacji.
- Koncert czas wł.. przerwa jest 1 ½ -2 godziny, a kończy około 22:15.
- W wybrane dni, koncerty mogą odbywać się w Wielkiej Galerii lub białe złoto pokoju znajduje się wewnątrz pałacu Schönbrunn lub w innych salach koncertowych w Wiedniu. Oczywiście będzie można doradzić, jeśli zmiana koncertowej zdarza.
- Godziny do odbioru Imperial Furniture otwarcia: od wtorku do niedzieli od 10:00 do 18:00.
- Godziny otwarcia dla Imperial Palace (Hofburg): codziennie od 09:00 do 17:30.
- Godziny otwarcia na Pałac Schönbrunn wizyta: codziennie od 08:30 do 17:30.
- Możesz odwiedzić Imperial Furniture Collection, Cesarski Pałac (Hofburg) i Pałac Schönbrunn każdy dzień chcesz do jednego miesiąca po kolacji i koncercie w Pałacu Schönbrunn.
- Po koncercie Pałacu Schönbrunn, taksówki będą dostępne tuż przed Pałac Schönbrunn Oranżerii. Metro działa do północy w pięć-osiem-minutowych odstępach.

Godziny otwarcia

Musisz zebrać wszystkie bilety w kasie przy Oranżerii Pałacu Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien od 09:00 na swoim zarezerwowanym terminem!

Rezerwuj

nie, 1 lis 2020

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Sisi's Treasures

Adres
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.