Szukaj

Dodatkowe środki bezpieczeństwa: dowiedz się więcej przed wizytą. Czytaj więcej

O Ticmate

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Rendezvous with Mozart

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Rendezvous with Mozart

5.0 (1)
Od 903 PLN
Spotkanie z Mozartem w pałacu Schönbrunn w Wiedniu obejmuje wizytę w pałacu, piękny obiad w Cafe-Restaurant "Residenz" i klasyczny koncert z Orkiestrą Pałacu Schönbrunn w Wiedniu. Zarezerwuj bilety na spotkanie z Mozarta w Wiedniu tutaj!

Zapraszamy na wieczór z królewskich przyjemności pieszo przez wystawny pałac, zjeść dobrą kolację i zakończy się wielkim finałem w Schönbrunn Palace Oranżerii, wybrać się na muzyczną podróż z Orkiestrą pałacu Schönbrunn w Wiedniu.

Zacznij swoją podróż z wizytą do reprezentacyjnych pomieszczeniach słynnego Pałacu Schönbrunn, najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Austrii. Goście otrzymają audioguide i mogą skorzystać z wycieczki Pałac w każdej chwili podczas oficjalnych godzinach otwarcia pałacu, jednak zalecamy, że nasi goście rozpocząć zwiedzanie pałacu audioguide najpóźniej 16:00

Przy 18:30: Kolacja serwowane w kawiarni-restauracji Residenz, znajduje się w dawnej kuchni Pałacu Schönbrunn. Ten budynek, znajdujący się w tzw Ehrenhof, przylega do głównego wejścia do Pałacu. Oto elegancki obiad z trzech dań czeka na Ciebie, w tym. dania typowe czasu Mozarta. (Napoje nie są wł.. W cenie).

Na 20:30 (drzwi otwarte na 20:00): Koncert odbywa się w misternie odrestaurowany Pałac Schönbrunn Oranżerii, która odegrała ważną rolę w całej karierze Mozarta (występował w Oranżerii kilkakrotnie). Spektakl muzyczny jest przez renomowaną orkiestrę Pałacu Schönbrunn w Wiedniu, w towarzystwie wokalistów i tancerzy baletowych. Program jest przez J. Strauss i WA Mozarta. Naszym gościem będzie służył napój alkoholowy w barze Oranżeria, a także otrzymać program koncertu, "Best of", CD Mozarta w wykonaniu Orkiestry pałacu Schönbrunn w Wiedniu. Ponadto mamy zarezerwowane miejsca w dwóch rzędach. Podczas przerwy, proszę dołącz do nas na kieliszek wina i pyszne "Mozartkugeln" (wielowarstwowe czekoladowe trufle) musujące w barze.

Można znaleźć plan sali Oranżeria pałacu Schönbrunn w tutaj . Możesz wybrać pomiędzy cztery kategorie biletów: VIP, A, B og C, odnosząc się do przodu, w środku iz tyłu sali odpowiednio.

Ważne informacje:
- Wkrótce po zakończeniu Państwa rezerwacji, otrzymacie Państwo e-bilety za pośrednictwem poczty e-mail. Proszę wydrukować bilet i zabrać ze sobą do Oranżerii, gdzie trzeba wymienić go na bilety. Można wymieniać wiadomości e-biletów od 9:00 tylko na swoim zarezerwowanym terminem wycieczki.
- Koncert czas wł.. przerwa wynosi 1 lub 2 i pół godziny, a kończy się w przybliżeniu 22:15.
- W wybrane dni, koncerty mogą odbywać się w Wielkiej Galerii lub białe złoto pokoju znajduje się wewnątrz pałacu Schönbrunn lub w innych salach koncertowych w Wiedniu. Oczywiście będzie można doradzić, jeśli zmiana koncertowej zdarza.
- Po Koncertów pałacu Schönbrunn, taksówki będą dostępne tuż Oranżeria Pałacu Schönbrunn. Metro działa do północy w pięć-osiem-minutowych odstępach.

Godziny otwarcia

Możesz odebrać e-bilety z 09:00 i rozpocząć zwiedzanie pałacu w tym samym czasie, jeśli chcesz, jednak zaleca się, aby rozpocząć Pałac wycieczkę audioguide nie później niż do 16:00 Kolacja serwowana jest na 18:30, a koncert zaczyna się o 20:30.

Rezerwuj

czw, 22 paź 2020

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Rendezvous with Mozart

Adres
Orangerie Schönbrunn Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien.

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.