London Eye

London Eye

Cena od 107 PLN

Zachwyć się widokiem na Londyn z London Eye! Jeżeli zarezerwujesz swój bilet online, zapłacisz prawie 20% mniej niż przy zakupie biletu przy wejściu.

Ważne informacje:
- Skorzystaj z ekscytującej 30-minutowej przejażdżki London Eye w dowolnie wybranym przez siebie dniu i zapłać nawet o 20% mniej!
- Podziwiaj widok na Londyn, znajdując się wysoko nad ziemią!
- Omiń kolejkę z biletem priorytetowego wstępu (Fast Track Ticket)*
- Odbierz bezpłatny bilet wstępu do kina 4D
- Zarezerwuj bilet łączony z wliczonym rejsem statkiem i zapłać o 10% mniej
- Zarezerwuj bilet na przejażdżkę z degustacją szampana i wejdź do pierwszej dostępnej kabiny
- Kup bilet otwarty, który ważny jest przez miesiąc we wszystkie dni tygodnia

Podziwiaj najwspanialszy widok na Londyn
Koło widokowe London Eye to jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Londynie. Znajduje się ono nad Tamizą, niedaleko Big Bena. W trakcie przejażdżki podziwiać można widok na miasto z jednej z 32 zamykanych kabin, zaś pełen obrót koła trwa ok. 30 minut. Najwyższy punkt znajduje się na wysokości 135 m. n.p.m.

Wybierz bilet łączony z wliczonym rejsem statkiem
Każdego dnia spod London Eye odpływają statki wycieczkowe (zob. the London Eye River Cruises). Zarezerwuj bilet łączony na London Eye i rejs statkiem i zapłać aż o 10% mniej! 

Oferta na bilety łączone obowiązuje cały rok z wyjątkiem lipca i sierpnia.

Wybierz elegancką opcję przejażdżki z degustacją szampana
Dostępne są bilety priorytetowego wstępu (Fast Track tickets) z degustacją szampana. Pokaż swój bilet elektroniczny przy wejściu i wejdź do pierwszej dostępnej ,,szampańskiej" kabiny lub dokonaj rezerwacji na inny dzień.

Omiń długie kolejki na London Eye!
Sprzedajemy dwa rodzaje biletów na koło widokowe London Eye: 

1:
 Zwykłe bilety dla dorosłych (Adult) i dla dzieci (Child). Kupując je u nas, nie będziesz musiał stać w kolejce do kasy. W celu wymiany biletów elektronicznych na oryginalne bilety wstępu, należy udać się do kasy "Przedsprzedaż biletów/Pierwszeństwo zakupu” (Pre-paid Ticket desk/Priority Ticket Desk).

Po odebraniu właściwych biletów możesz udać się wprost do koła widokowego i stanąć w kolejce do pierwszej wolnej kabiny. Wspomnianej kolejki nie da się ominąć w przypadku posiadania zwykłych biletów, jednak i tak oszczędzisz bardzo dużo czasu, ponieważ nie będziesz musiał czekać przed kasą biletową. 

2: Bilety priorytetowego wstępu (Fast Track Tickets). Kupując je zawczasu u nas, nie będziesz musiał stać w kolejce do kasy i do koła widokowego!
W celu wymiany biletów elektronicznych na oryginalne bilety wstępu, należy udać się do kasy "Przedsprzedaż biletów/Pierwszeństwo zakupu” (Pre-paid Ticket desk/Priority Ticket Desk). Po odebraniu właściwych biletów możesz udać się wprost do koła widokowego, a następnie wsiąść do pierwszej wolnej kabiny.

 

Bilet priorytetowego wstępu (Fast Track Ticket) zapewnia szybką i komfortową wizytę na kole widokowym London Eye. 

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Tak, w sprzedaży są bilety dla dzieci w wieku 4-15 lat.

Uwaga:
- Ten bilet upoważnia Cię do skorzystania ze specjalnego wejścia dla osób z wykupioną wcześniej wejściówką. Są tam zazwyczaj znacznie krótsze kolejki niż przed kasami biletowymi.
- Wysokość zniżki liczona jest od ceny biletu ,,Flexi Time" (przy zakupie online wynosi ona 27,50 GBP).
- Podczas weekendu, wakacji albo świąt może tworzyć się kolejka do koła widokowego przy wejściu dla posiadaczy biletów typu Fast Track. Jednak wciąż będzie to najszybszy sposób na dostanie się do London Eye.
- Specjalna oferta na bilety łączone obowiązuje przez cały rok z wyjątkiem lipca i sierpnia.


Fantastycznie 4.6

4.6 Opinie od 42 opinie klientów
Bardzo fajne miejsce na mapie Londynu. Polecam film 3D przed podróżą kapsułą. Widoki super:-)

Bilet kupiony na londontickets jest wyraźnie tańszy od biletów zakupionych w innych miejscach. Trochę się wahałem ale okazało się, że wszystko poszło super. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z atrakcji jak i ze sposobu (i ceny) zakupu biletu :-)

Stefan, Naclaw
CZW, 15 MAR 2018
4.6
Super!!

Szybki zakup biletów przez internet,następnie minutka na wymianę vouchera na oryginalny bilet,a potem 15 minut czekania w kolejce do gondoli (styczeń) .Pół godziny oglądania panoramy Londynu to aż nadto,ale warto.

Mariusz, Goleniów
WT, 30 STY 2018
4.6
London Eye- bez problemów

Bilet na London Eye kupiłam bez fast track. Na dodatek poszłyśmy w sobotę, kolejka była spora, ale wszystko poszło sprawnie, bo czekałyśmy ok 5 minut.Także moim zdaniem nie ma sensu przepłacać i kupować droższych biletów.

Dorota, Warszawa
ŚR, 06 GRU 2017
4.6
Przepiękne widoki

Wszystko przebiegało sprawnie, atrakcja godna polecenia, wspaniałe widoki.

Marek, Gdansk
PON, 04 GRU 2017
4.6
warte ceny

mimo zwykłych biletów - bez fast tracka - czekałam w kolejce może ok 5 min, nie wiem jak to się stało :)
zdecydowanie obowiązkowy punkt do zwiedzenia w Londynie

Aleksandra
WT, 10 PAŹ 2017
4.6
London Eye

zachęcam do skorzystania z LondonTickets.pl i zakupu atrakcji z uwzględnieniem wersji bez kolejki. To droższa opcja, zaoszczędza jednak nawet parę godzin stania w kolejkach. Szczerze polecam

Joanna, Bedzin
SOB, 01 LIP 2017
4.6
super atrakcja

Ekstra wycieczka. Fajne przeżycie. Widoki piękne. Koniecznie trzeba zakupić fast truck ticket. Z tym biletem nie traci się ani minuty w kolejkach. Polecam zobaczyć 2 min. filmik o london eye przy kasach. Bardzo fajny.

Piotr
WT, 27 CZE 2017
4.6
Warto choć..

tak jak piszą przereklamowane w stosunku do ceny - lepie pójść do Tower. . ale widoki z góry fantastyczne. Kolejki bardzo szybko idą nie ma co się nakrecać. Idzie expresem o każdej porze dnia i nocy. Wydrukowana krtke z londontickets wymienia się w kasie na bilety bez problemu.

Adam, Goldap
ŚR, 21 CZE 2017
4.6
Justyna

Megaaaa kolejki.. dlatego jeśli juz tylko bilet typu FAST .
Natomiast samo "oko" zdecydowanie przereklamowane...
Stronka, przydatna, pomocna infolinia . Polecam !

Justyna, Warszawa
PIĄ, 31 MAR 2017
4.6
super!

Warto kupić bilety VIP. Stoi się tylko może 10min w kolejce po bilet (w naszym przypadku -koniec marca o 11). Potem od razu wchodzi się na atrakcje. Nam to zajęło może 5min razem ze sprawdzeniem bagażu (wpuszczają z walizkami więc super dla turystów). W tym samym czasie otworzyła się ogromnie dużą kolejka w której prawdopodobnie stalibyśmy kilka godzin! Dodatkowo już w samych kapsułach nie ma ścisku. Wpuszczają kilka osób (w naszym przypadku 6). Jeśli nie macie czasu na dywanie w kolejkach to bardzo polecam po pierwsze kupować online a po drugie bilety priorytetowe!

Magdalena
PIĄ, 31 MAR 2017
4.6
super!

Warto kupić bilety VIP. Stoi się tylko może 10min w kolejce po bilet (w naszym przypadku -koniec marca o 11). Potem od razu wchodzi się na atrakcje. Nam to zajęło może 5min razem ze sprawdzeniem bagażu (wpuszczają z walizkami więc super dla turystów). W tym samym czasie otworzyła się ogromnie dużą kolejka w której prawdopodobnie stalibyśmy kilka godzin! Dodatkowo już w samych kapsułach nie ma ścisku. Wpuszczają kilka osób (w naszym przypadku 6). Jeśli nie macie czasu na dywanie w kolejkach to bardzo polecam po pierwsze kupować online a po drugie bilety priorytetowe!

Magdalena
PIĄ, 31 MAR 2017
4.6
Mr

Ii was very easy to change fast pass voucher to tickets but we have to wait about 20min in queue.

Piotr
ŚR, 08 MAR 2017
4.6
Zadowolony

Świetna zabaw dla dzieci i dorosłych. Byłem w piątek po południu i z zakupionym biletem w Polsce wszedłem z tzw. marszu. Polecam

Piotr
WT, 17 MAJ 2016
4.6
Ważna atrakcja Londynu

warto odwiedzić SKY GARDEN

Marek, Wolbrom
NIE, 24 KWI 2016
4.6
zdecydowanie polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług tej strony, rezerwacja udana. Odbiór biletów w Londynie bezproblemowy
i bardzo szybki.

Anna, Przeworsk
WT, 08 MAR 2016
4.6
Niesamowite przezycie!

Polecam wszystkim wykupienie biletu na London Eye! :) Z góry widoki są niesamowite, widac cały Londyn. Dzięki wykupieniu biletu tutaj nie musieliśmy stać w kolejce po kupno biletów, do odebrania była oddzielna kasa gdzie wszystko zajęło ok 3 minut, a do wejścia do kapsuły też nie było wtedy kolejki. Super przygoda!

Kamila, Minsk mazowiecki
PIĄ, 12 LUT 2016
4.6
Agnieszka

Niczego nie należy ulepszać serwis sprawdził się rewelacyjnie . Kupno biletu szybko sprawnie jak również w Londynie sprawnie wymieniono vouczer. Pozdrawiam

Agnieszka, Czapury
WT, 23 CZE 2015
4.6
POLECAM

Polecam London Eye i polecam załatwienie sprawy przez londontickets- pewna i gwaranctowana transakcja, potwierdzenie na maila, do kolejki po bilety wymienne i załatwione

Lukasz, Krakow
WT, 16 CZE 2015
4.6
bilet na london eye

Dzieki temu ze kupilismy voucher na london eye wczesniej zdecydowamie skrocil sie nam czas czekania w kolejce po bilet. Polecam.

Katarzyna, Bobrowniki
SOB, 16 MAJ 2015
4.6
London Eye super :)

Łatwa i szybka rezerwacja, bezproblemowa wymiana w kasie na bilety (praktycznie bez kolejki), widoki niesamowite, polecam odwiedzenie London Eye i skorzystanie ze strony londontickets.pl

Katarzyna, Dublin
PON, 13 KWI 2015
4.6
Fajne

Przy London Eye na pewno warto trafic na ladna pogode, wtedy duzo widac. Bardzo sprawna organizacja na miejscu, w wagonikach nie ma tloku, wiec kazdy bez problemu moze sobie ogladac panorame Londynu. A jest,co podziwiac. Po przejazdzce warto tez pojsc na krotki film 4d (w cenie biletu) - fajne efekty.

Magdalena, Warszawa
ŚR, 12 LIS 2014
4.6
Niesamowite przeżycie

Świetne przeżycie, widoki niesamowite, zwłaszcza nocą. Nie wyobrażam sobie wycieczki do Londynu, bez zobaczenia jego całej panoramy z kapsuły London Eye. Chociaż strasznie się bałam będąc w środku, było to przeżycie warte strachu ;) Polecam serdecznie zakup biletów na londontickets.pl - kupiłam dla siebie i siostry bilety normalne, ale od momentu wymiany e-biletu na zwykły do momentu wejścia do kapsuły minęło zaledwie 10 minut, więc o wiele skraca nam się czas oczekiwania. Polecam gorąco !

Paulina, Naklo nad notecia
PIĄ, 10 PAŹ 2014
4.6
london eye no problems, lots of fun

:)

Rozana, Lodz
PON, 25 SIE 2014
4.6
Bilety na London Eye

Szybko sprawnie,dzieki biletom zamowionym LondonTickets przygoda z London Eye byla bardzo udana:)

Justyna, Kobylka
PON, 04 SIE 2014
4.6
Katarzyna P.

Kupilismy z mezem bilety na dwie atrakcje przez londontickets, London Eye i Tower of London. Bilety otrzymalimy bez problemu, niestety w kolejce do wejscia trzeba bylo swoje odstac. Polecam rezerwacje biletow na londontickets, skarca sie przynajmniej czas oczekiwania w kolejce po bilety :)

Katarzyna, Trzciana
NIE, 13 LIP 2014
4.6
london eye

Atrakcja nie do pominięcia. Warto w kasie kupić panoramiczny plan Londynu , wtedy łatwiej rozpoznać to co widzimy, chociaż w każdej kabinie jest taki plan na monitorze. Mieliśmy zwykłe rezerwacje ( nie fasty) ale wymiana ich na bilety trwała tylko kilka minut.Polecam atrakcję i taką formę kupowania biletów

Monika, Ostrowiec swietokrzyski
WT, 01 LIP 2014
4.6
Rezerwacja na 5. London Eye - 4.

Proces rejestracji szybki, realizacja bezproblemowa. Omijamy faktycznie kolejkę do kasy, zostaje tylko odstać w kolejce do kabiny (szybko idzie).
Polecam serwis londontickets.pl

Tomasz, Wroclaw
NIE, 22 CZE 2014
4.6
Fantastyczna atrakcja, świetny widok na wszystkie zabytki i znane miejsca z "góry" - ciekawa perspektywa. Wnętrze kabiny klimatyzowane, są miejsca do siedzenia, wpuszczana jest niewelka ilość osób by każdy czuł się komfortowo. W kolejce czekałam zaledwie

Rezerwacja ok, bezproblemowa.

Malgorzata, Marcinkowice
NIE, 15 CZE 2014
4.6
London Eye :)

Wcześniejsza rezerwacja to naprawdę fajna sprawa, krótka kolejka do kasy (właściwie wcale jej nie było :) ) co bardzo ułatwia rozplanowanie pozostałych atrakcji. Nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM!!

Monika, Dabrowa gornicza
WT, 10 CZE 2014
4.6
Niesamowite przeżycie, warte każdych pieniędzy

Polecam gorąco zarówno Londyn jak i wszelkie atrakcje, gdzie jedna z nich to London Eye. Piękne widoki, które przy odrobinie szczęścia prezentują cały Londyn jak na dłoni. Polecam rezerwację online, która była bezpieczna i w pełni ułatwiła wszelkie formalności, od wymiany vouchera( wydrukowanego w domu) na bilet w jednej z kas. My skorzystaliśmy z trochę droższej opcji "fast track"( bez kolejek, ścisku a przede wszystkim z miłą obsługą), która nawet przy gigantycznej kolejce już od rana( start zaczyna się o 10tej) zajęła nam z wymianą biletu i usadowieniem się w kapsule około kwadransa.

Ireneusz, Elblag
WT, 29 KWI 2014
4.6
wojtek

polecam fast truck na london eye wygodnie , szybko , fantastyczny widok

Wojciech, Szczecin
PON, 24 MAR 2014
4.6
Fajnie

Rezerwacja sprawdzona, wszystko super. Widoczki ładniutkie ;)

Dominika, Marki
WT, 18 MAR 2014
4.6
paweł

polecam wszystkim wspaniałą panoramę Londynu,jeżeli chcecie uniknąć kolejek do kas warto kupić bilety wcześniej na LondonTikcets

Pawel, Rojów
NIE, 09 LUT 2014
4.6
Nocne ogladanie

System rezerwacji bez zarzutu. Odbiór biletow i wejscie na atrakcje ekspresowe.

Marzena, Gdynia
PIĄ, 31 STY 2014
4.6
Bilety do London Eye

Polecam serdecznie.
WIDOKI REWELACYJNE.
Dzięki rezerwacji zaoszczędzicie czas na staniu w ogromnych kolejkach.
Staniecie tylko po odbiór biletów za okazaniem potwierdzenia rezerwacji 5-10 min.
Polecam wybrać się na pokaz 3D o Londynie w hali sprzedaży, który jest w cenie biletu.

Marcin, Wroclaw
WT, 28 STY 2014
4.6
London Eye

Obowiazkowy punkt dla wszystkich zwiedzajacych Londyn, szczególnie warta zobaczenia po zmroku. Rezerwacja w ticmate szybka, łatwa i wygodna.

Bartosz, Sieniawa
PIĄ, 24 STY 2014
4.6
Polecam!!

Gorąco polecam wszystkim London Eye. Piękne widoki,zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Mając bilet można również obejrzeć krótki seans w 3D o Londynie. Warto wykupić bilet wcześniej przez internet, uniknie się stania w kolejce. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo :)

Maciej, Poznan
NIE, 12 STY 2014
4.6
Polecam!

Wcześniejsza rezerwacja biletów to oszczędność czasu. Co prawda w listopadzie, kiedy byłam w Londynie kolejki do London Eye nie były duże, ale w sezonie potrafią być gigantyczne, więc zakup biletu przez serwis londontickets.com to dobra decyzja. Ponad to Londyńskie oko to naprawdę super atrakcja. Przepiękne widoki. Warto się tam udać bez względu na porę dnia i pogodę. Gorąco polecam!

Alicja, Czarnowo
NIE, 24 LIS 2013
4.6
London eye

Bardzo fajna atrakcja. Doskonała panorama Londynu. Polecam wcześniejsza rezerwacje biletów bo kolejki są gigantyczne.

Karol, Pasym
CZW, 10 PAŹ 2013
4.6
Rezerwacja przez serwis

Rezerwacja przez serwis pomogła zaoszczędzić ok. 40 min w kolejce. Wszystko poszło sprawnie i bez problemów. Polecam. Najważniejsze ,że cena była taka sama jak w kasie.

Andrzej, Mikolow
ŚR, 18 WRZ 2013
4.6
Przygoda w Londynie

London EYE fantastyczne.
Rezerwacja bez żadnych problemów, sprawnie, szybko, pewnie.
Fast track działa bezbłędnie. Warto wydać trochę więcej aby zapewnić sobie możliwość dowolnego wyboru dnia i godziny oraz bezkolejkowe wejście.
Może jedynie informacja w samym punkcie odbioru biletów mogłaby być precyzyjniejsza. Obsługa gubi się.

Wojciech, Warszawa
NIE, 12 MAJ 2013
4.6
Panorama na wyciągnięcie ręki

Witam
atrakcja ciekawa, szczególnie jak trafi się na pogodę jaką my mieliśmy - widać było cały Londyn. Kupno biletu przez londontickets jest fajne, ponieważ nie trzeba stać w długiej kolejce. Po wymianie vouchera przysługuje prawo skorzystania z "przyspieszonego" wejścia. W kabinach są umieszczone tablety, na których widać ciekawe obiekty z opisami. Na końcu obrotu, w dwóch miejscach są robione zdjęcia - jak ktoś chce mieć pamiątkę - to może skorzystać - warunek - trzeba się ustawić w dobrym miejscu. Polecam.

Adam, Warszawa
SOB, 11 MAJ 2013
4.6

Info

London Eye, Ticmate.pl

London Eye
Riverside Building,
County Hall,
Westminster Bridge Road,
London SE1 7PB

London Eye
Godziny otwarcia
Otwarte codziennie od 11:00 do 18:00. Od 27 maja do 3 września od 10:00 do 20:30
25 grudnia zamknięte.

**Uwaga! Obiekt zamknięty na czas trwania prac modernizacyjnych, tj. od 8 stycznia 2018 do 23 stycznia 2018 włącznie***

Wskazówki

Wyświetl mapę, London Eye

Wskazówki
Najbliższe stacje metra to Westminster Station, Waterloo, Embankment lub Charing Cross.

Wyświetl mapę
Autobusy
211, 77, 381

Polski
Ticmate.pl


Do koszyka